ZAHRADA

Poslední fáze rekonstrukce – venkovní osvětlení

Přesně jak už nám samotný název napovídá, tak venkovní osvětlení by se dalo brát jako pomyslná tečka za celou rekonstrukcí nebo výstavbou nového domu. Ve většině případů se tento typ či zdroj světla řeší až úplně naposled. Přece tvoří neodmyslitelnou součást navýšeného komfortu a bezpečnosti. Internetové nákupní centrum Ráj svítidel nabízí moderní venkovní svítidla od předních renomovaných prodejců. Disponuje obsáhlou nabídkou nejrůznějších designově i materiálově odlišných modelů světel. Díky této bohaté předloze si jako zákazník určitě přijdete na své. Osvětlení je rozděleno do několika podkategorií, pojďme se podívat například na zahradní světla.

LL_7151

Zahradní osvětlení

Teplé dny již pozvolna klepají na dveře. Sněhová nadílka by v těchto časech spíše zaskočila, každý již očekává první jarní ostré slunce. To však nedokáže svítit po 24 hodin denně, proto majitelům moderních zahrad nezbývá nic jiného, než si koupit vhodné zahradní osvětlení.

LL_15381

V této oblasti nalezneme vysoce populární venkovní sloupky, které jsou pro lepší dohledatelnost nadále rozděleny na sekce do 0,6 m a nad 0,6 m. Hodí se především jako orientační svítidla pro příjezdové cest, ale i pro chodníky či uměle vybudované cestičky napříč vaší zahrádkou. Venkovní sloupky tak decentním způsobem navyšují bezpečnost pohybu po vašem pozemku.

LL_15158

Venkovní reflektory

Venkovní reflektory jsou určené zejména pro osvětlení specifičtějších míst na vaší zahrádce. Stačí jen nasměrovat a ihned pod rouškou zdánlivé tmy povystrčí své přednosti například část zahrady, fasáda domu, průchod a další temná zákoutí.

 

Venkovní reflektory slouží tedy k bodovému osvětlení určitého místa. Pokud máte zájem o světelné zdůraznění většího prostranství, je namístě popřemýšlet o LED venkovních reflektorech, které vám za pomocí důmyslné technologie ušetří nemalé peníze.

 

Pokud vás zajímají i další typy venkovního osvětlení, určitě navštivte internetovou prodejnu na adrese http://www.rajsvitidel.cz/.

LL_15400

 

 

 

Související příspěvky

Je čas začít přemýšlet o stavbě pergoly…

redakce

Netahejte se s těžkými hadicemi

redakce

Vysaďte si v zahradě tis červený. Poradíme vám, jaký kultivar zvolit

redakce