ZAHRADA

Plastový plot? Proč ne!

Pokud si chcete nechat postavit plastový plot, nemá smysl dále čekat. Firma KM Plast, která je přímým výrobcem plastových plotů a souvisejícího sortimentu vám nabízí širokou škálu těchto výrobků. Díky její dlouholeté zkušenosti se nemusíte bát špatně odvedené práce a otálet s pořízením plastového plotu.Firma KM PLAST vyrábí plotové profily z ušlechtilého tvrzeného PVC, které je kvalitativně shodné s materiálem, který je používaný na výrobu plastových oken.  Tento materiál tak splňuje i ty nejpřísnější evropské normy.

Spousta výhod, velká barevná škála
Plastový plot má také spoustu výhod, mezi které patří jeho stálost, nehořlavost, odolávání povětrnostním vlivům a výborným mechanickým vlastnostem. Široká je i barevná škála provedení, která zahrnuje bílou barvu a dále čtyři odstíny imitace dřevěných povrchů, mezi které patří borovice, třešeň, dub a ořech. Firma KM PLAST vyrábí plotový systém, který je vhodný ke zhotovení celých plotových polí mezi betonové, kovové, kamenné nebo i samostatné sloupky.

 

Velká škála rozměrových variant
Firma KM PLAST nabízí profily o rozměrech 80×25 mm a 67 x 47 mm u nosných profilů. Pokud však chcete menší, není problém. Potom má pro Vás firma plotovky 40 x 20mm s výstužným žebrem a 40 x 20mm nosný profil.  Proč tedy čekat s výstavbou plotu dál? Rozměry jaké chcete, velká barevná škála, dostupnost a hlavně preciznost od firmy KM PLAST.

      


Pro více informací navštivte www.kmplast.cz

Související příspěvky

Až 50% sleva na hliníková zábradlí!

redakce

Není plot jako plot

redakce

Údržba bazénu a bazénového příslušenství

redakce