ZAHRADA

Osvětlete si zahradu

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Trápí vás , že když potřebujete v noci jít na zahradu tak je tam tma, že skoro nevidíte na krok? Hledání ručních baterek je v tomto případě velice náročné a baterky se zpravidla rychle vybijí. A tak neváhejte a zakupte si kvalitní venkovní svítidla.

Osvětlí dům i jeho okolí

Jestli si pořídíte venkovní osvětlení na vaší zahradu, rozhodně neprohloupíte. Nemusíte se také bát, že toto osvětlení naruší vzhled vašeho domu. V dnešní moderní době se vyrábí modely, které jistě zapadnou do vzhledu domu a nijak ho nenaruší. A aby jste nemuseli svítidla pořád zapínat a vypínat, můžete si koupit model venkovního svítidla s čidlem.

 

Čidlo šetří vaše výdaje

Venkovní svítidla s čidlem se po zaznamenání pohybu okamžitě rozsvítí. Délka záření světla je odlišná a u velkého množství modelů si jí můžete sami nastavit. Jednoduše šetříte své výdaje za energie, a máte jistotu, že neplatíte zbytečně. Venkovní osvětlení a svítidla s čidlem pohybu jsou vyráběny v různých cenách, materiálovém provedení a designech. V řadě případů jsou modely jedné řady vybaveny čidlem, nebo bez něho, a vy si tak můžete dům kompletně vybavit stejnou sérií s identickým vzhledem. Čidla u venkovních svítidel jsou navíc umístěna pod vrchní částí svítidla a celkový vzhled nijak neruší. Výjimku tvoří infračervené typy čidla. Díky širokému výběru modelů venkovních svítidel s čidlem, tyto produkty budou vyhovovat designovým požadavkům i těch nejnáročnějších zákazníků.

 

Více informací a kompletní nabídku svítidel s čidlem naleznete na www.rajsvitidel.cz.

Související příspěvky

Najděte kouzlo grilování na lávovém kameni

redakce

Zahradní altány – praktické a moderní řešení

redakce

Samozavlažovací truhlíky pro snadnější pěstování

redakce