ZAHRADA

Obří skluzavka od Little Tikes nesmí chybět na žádné zahradě

Přemýšlíte o tom, že dětem vytvoříte na zahradě hřiště? Potom by zcela určitě neměla chybět pořádná dětská skluzavka. Zabaví hned několik dětí najednou a potěší jak ty nejmenší, tak i starší ratolesti. Obří skluzavka od Little Tikes je totiž díky svým rozměrům vhodná i pro větší děti okolo 6 let.

Děti by se nejraději klouzaly od rána do večera. Splňte jim jejich sen a postavte jim na zahradě Obří skluzavku od Little Tikes a nechte je užívat si radosti z výstupu nahoru a klouzání po 180 cm dlouhé kluzné ploše.

Obří skluzavka od Little Tikes má pevné, bytelné schody, které zajišťují bezpečný výstup nahoru. Široká základna celé skluzavky je navíc dokonale stabilní, a tak se nemusíte obávat o bezpečnost svých ratolestí. Podél schůdků jsou umístěna praktická madla, kterých se děti mohou při lezení nahoru pohodlně přidržovat. Díky jednoduchému systému skládání lze skluzavku rychle složit a uložit ji na zimu například do garáže nebo do zahradního domku.

Obří skluzavka má rozměry: 142 cm (v) x 197 cm (š) x 120 cm (h) a nosnost 34 kg. Běžná prodejní cena je 2 599 Kč. Hračka je určena pro děti od 3 do 6 let. Různé barvy a více informací najdete na www.little-tikes.cz.

Související příspěvky

Japonský topol do krbu

redakce

Vybíráme filtraci do bazénu

redakce

Kde nakoupit bazénové příslušenství?

redakce