Search

Oblíbenost kovaných plotů u nás roste

Je výrazným symbolem a první vizitkou vašeho bydlení. Navíc esteticky dotváří celkový styl domu. Řeč je o oplocení. Plot je totiž důležitým prvkem nejbližšího okolí vašeho domova. Nejkvalitnější, vizuálně nejatraktivnější a nejtrvanlivější variantou je kovaný plot.

Kované ploty mají u nás dlouhou tradici a jejich obliba v poslední době významně roste. Jedním z důvodů je i jejich stále přijatelnější cena. I přesto nepatří kované ploty k nejlevnějším. Ruční práce má stále svou cenu a v konečné kvalitě je to znát. Kromě jednotlivých kovářů nabízí výrobu takových plotů dnes i specializované firmy. Jejich propracovaný systém zaručuje maximální kvalitu konečného produktu a vzhledem k většímu objemu zakázek nabízí firmy právě také dostupnější ceny. Kovaný plot skvěle vypadá a těší se životnosti v řádu desítek let. Poptávka u renomované firmy je navíc jistotou, že se vyhnete imitaci kovaného plotu například v podobě dutého profilu.

 

Vyberte bezúdržbový kovaný plot

Náš trh nabízí celou řadu různých druhů kovaných plotů. Jedním z nejdůležitějších hledisek při výběru je povrchová úprava. Při správné volbě můžete získat produkt, který nepotřebuje v průběhu času žádnou údržbu. Nejlepší variantou je povrch ošetřený pomocí žárového zinkování. Tato úprava zajišťuje uzavření celého povrchu kovaného dílce a zabraňuje s maximální účinností korozi na více než 35 let.

Výhody kovaného plotu

  • dlouhá životnost
  • reprezentativní vzhled
  • velký výběr motivů plotových dílců
  • možnost bezúdržbové úpravy povrchu
  • libovolný barevný odstínNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *