ZAHRADA

Nejlepší obklady a dlažby od Stonemania.cz

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Zdali v nejbližší době plánujete řešení nové koupelny, podlah, případně venkovní terasy či obkladu fasády, určitě doporučujeme zvážit možnost tyto prostory realizovat z přírodních obkladových a dlažebních materiálů. Jako například travertin, mramor, břidlice, žula apod. Společnost Stonemania se zabývá prodejem a instalací obkladů a dlažeb ze všech přírodních kamenů dostupných na trhu, a to za velmi příznivé ceny, kupříkladu travertinový obklad seženete pod 1000 Kč za metr čtvereční. To však zdaleka není vše!

 

Síla přírodního materiálu

Jaký máte vztah k přírodnímu kameni? Přírodní kámen je symbolem luxusu a originality, vaší domácnosti dodá jedinečnost a zanechá nezapomenutelný dojem, který vás nikdy neomrzí. Přírodní kameny jsou relikvie, které jsou tu od nepaměti – ztělesňují krásu, charakter a nadčasovost. Mají své nezaměnitelné kouzlo, kterým se již brzy může pochlubit i Váš dům. Hodí se všude, kde jsou zapotřebí obklady a dlažby, tedy například do koupelny, do kuchyně, ale i do exteriéru – jako například venkovní dlažba.

 

Obklady a dlažby od odborníků

Obklady a dlažby nepatří mezi žádné krátkodobé artikly, vydrží bez sebemenších problémů desítky let. Tedy pokud je kvalitní a vhodný jak materiál, tak realizace! A s obojím vám pomůže společnost Stonemania – jak s řešením opravdu kvalitní dlažby a obkladů do koupelny, tak i do kuchyně .

 

Travertin, mramor, žula, pískovec a další

Máte na výběr z pestré škály kamenů, mezi jedny z nejoblíbenějších momentálně patří travertin a mramor. Travertin seženete již od 999 Kč, mramor již za 1090 Kč za metr čtverečný! Nepřehlédněte však ani kvalitní pískovec, žulu, břidlici, stále populárnější kvarcit, vápenec anebo andezit i rulu za velmi přijatelné ceny. Společnost Stonemania Vám vždy poradí s vhodným kamenem a zajistí kvalitní instalaci, o čemž se můžete sami přesvědčit ve fotogalerii na oficiálních stránkách.

 

Více informací naleznete na www.stonemania.cz

Související příspěvky

Kamenný vzor může být i na keramické dlažbě

redakce

Zahradní altány – praktické a moderní řešení

redakce

Zahradní pergoly podle vašich představ

redakce