ZAHRADA

Nejlepší obklady a dlažby od Stonemania.cz

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Zdali v nejbližší době plánujete řešení nové koupelny, podlah, případně venkovní terasy či obkladu fasády, určitě doporučujeme zvážit možnost tyto prostory realizovat z přírodních obkladových a dlažebních materiálů. Jako například travertin, mramor, břidlice, žula apod. Společnost Stonemania se zabývá prodejem a instalací obkladů a dlažeb ze všech přírodních kamenů dostupných na trhu, a to za velmi příznivé ceny, kupříkladu travertinový obklad seženete pod 1000 Kč za metr čtvereční. To však zdaleka není vše!

 

Síla přírodního materiálu

Jaký máte vztah k přírodnímu kameni? Přírodní kámen je symbolem luxusu a originality, vaší domácnosti dodá jedinečnost a zanechá nezapomenutelný dojem, který vás nikdy neomrzí. Přírodní kameny jsou relikvie, které jsou tu od nepaměti – ztělesňují krásu, charakter a nadčasovost. Mají své nezaměnitelné kouzlo, kterým se již brzy může pochlubit i Váš dům. Hodí se všude, kde jsou zapotřebí obklady a dlažby, tedy například do koupelny, do kuchyně, ale i do exteriéru – jako například venkovní dlažba.

 

Obklady a dlažby od odborníků

Obklady a dlažby nepatří mezi žádné krátkodobé artikly, vydrží bez sebemenších problémů desítky let. Tedy pokud je kvalitní a vhodný jak materiál, tak realizace! A s obojím vám pomůže společnost Stonemania – jak s řešením opravdu kvalitní dlažby a obkladů do koupelny, tak i do kuchyně .

 

Travertin, mramor, žula, pískovec a další

Máte na výběr z pestré škály kamenů, mezi jedny z nejoblíbenějších momentálně patří travertin a mramor. Travertin seženete již od 999 Kč, mramor již za 1090 Kč za metr čtverečný! Nepřehlédněte však ani kvalitní pískovec, žulu, břidlici, stále populárnější kvarcit, vápenec anebo andezit i rulu za velmi přijatelné ceny. Společnost Stonemania Vám vždy poradí s vhodným kamenem a zajistí kvalitní instalaci, o čemž se můžete sami přesvědčit ve fotogalerii na oficiálních stránkách.

 

Více informací naleznete na www.stonemania.cz

Související příspěvky

Stále se vám nedaří vybrat pergolu, která by se vám hodila na zahradu?

redakce

Kameny tvoří kostru a duši každého domova

redakce

Koupací jezírko zahradě sluší. Je bez chloru a tvoří přirozený biotyp

redakce
Search by Voice