ZAHRADA

Nedejte horku šanci vysušit vaši zahradu

Sucha nás trápí zejména během letních měsíců, kdy je pro nás déšť jak smilování z nebe. Snažíme se odchytit každou kapku, kde se dá, abychom mohli naší zahradě dopřát potřebnou závlahu. Komplikované však může být těžké nošení konví a dobývání vody. Se správnou vychytávkou bude tento problém vyřešen raz dva.

Zahrada je takové naše dítko. Staráme se o ní, vyživujeme jí a často se o ní i strachujeme. A to zejména v letních měsících, kdy na ní útočí nemilosrdné horko a sucho, které by ji dokázalo „vyplenit“ během několika dní. Myslíme tedy na to, jak jí poskytnout tu nejlepší péči, a hlavně častou závlahu. Letos s extrémním suchem bojují zejména obyvatelé střední a jižní Moravy nebo severozápadních Čech. Je tedy nad slunce jasné, že každá kapka, která spadne z nebe, je vzácným zdrojem pro každého milovníka své zahrady. Všude tedy máme rozmístěné sudy a různé nádrže, které dešťovou vodu zachytávají. Při zalévání je však takový hluboký sud trochu komplikací. Pokud si však na pomoc vezmeme fajnovou vychytávku, odpočinou si naše záda, a ještě ušetříme trochu času.

Kärcher BP 1 Barell Set je inovativní sudové čerpadlo s plovákovým spínačem umožňujícím snadné a rychlé ovládání. Vestavěný předfiltr chrání čerpadlo před nečistotami. Plave-li plovákový spínač ve vodě, řídí činnost v závislosti na hladině vody, tudíž chrání čerpadlo před chodem na sucho. Prostřednictvím flexibilní hadice připevněné k okraji sudu se dá čerpadlo nastavit individuálně na různou výšku. Čerpadlo BP1 se hodí po celý rok, zejména v období sucha, kdy je při zalévání skvělým a ekologickým řešením využívajícím přírodních zdrojů, díky kterému není plýtváno pitnou vodou. Barelový set zahrnuje kromě sudového čerpadla i hadici PrimoFlex® (1/2″) o délce 15 m, stříkací pistoli, univerzální hadicové spojky a univerzální hadicové spojky s Aqua stopem.

Cena setu sudového čerpadla Kärcher BP 1 Barell Set – 2 990 Kč.  Pro více informací o skvělých vychytávkách pro dům i zahradu klikněte na www.karcher.cz.

Související příspěvky

Jak na zastínění zimní zahrady?

redakce

Víte, kde koupit kvalitní betonovou žumpu?

redakce

Ideální osvětlení příjezdové cesty: trendy jsou zemní svítidla

redakce