Search

Naplánujte bazén nyní a v létě už se koupejte

Probouzí ve vás první sluneční paprsky vidinu teplých letních dní, kdy se opalujete v plavkách a je vám tak horko, až se musíte zchladit v bazéně? A kde se ten bazén nachází? Vidíte se spíš na veřejném koupališti, nebo v soukromí vlastní zahrady? Mít vlastní bazén už dnes pro spoustu lidí není jen nereálná představa.

Zapomeňte konečně na to, že stavba zapuštěného bazénu je nákladná, složitá a zdlouhavá. S dnešními cenami si ji můžete dovolit i vy, pokud máte na zahradě dost místa. Složitá také není, jestliže se obrátíte na opravdové odborníky. Jen s tím časem je to trochu komplikovanější. Chcete-li se v létě koupat ve vlastním, je nejvyšší čas začít plánovat.

 

Vsaďte na moderní technologie

Bazén si obvykle pořizujete jen jednou v životě, takže je pravděpodobné, že s výběrem ještě nemáte žádné zkušenosti. Možná budete zmatení z obrovského výběru tvarů i materiálů. Mrkněte třeba na https://www.albixon.cz/bazeny/albistone-novy-material/. Firma Albixon před pár lety představila revoluční materiál Albistone, který má životnost až 50 let. Nebledne na slunci a odolává mechanickému poškození, což je u bazénů asi nejdůležitější.

 

Pořiďte kompletní výbavu

Každopádně musíte počítat s tím, že koupit samotný zapuštěný bazén nestačí. Budete muset pořídit i filtraci, možná schůdky, v ideálním případě i zastřešení, které vám prodlouží koupací sezónu o několik měsíců. Všechno za jednu cenu dostanete v rámci quattro setu – viz https://www.albixon.cz/sety-quattro/. Obsahuje i tzv. technologickou šachtu, v níž se nachází bazénová filtrace, může tam být také zařízení pro slanou úpravu vody. Ano, na zahradě můžete mít takové své vlastní malé moře.

Chcete-li zjistit, co všechno je vlastně ve světě bazénů možné, podívejte se na web společnosti Albixon, mají dokonce zpracovaný hezký návod jak na výběr bazénu.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *