Search

Nádherná zelenina od jara do podzimu se skleníky LIMES

Odjakživa toužíte po dokonale křupavých paprikách a okurkách nebo nedáte dopustit na domácí rajčata, která ty z pultů obchodů přehledně strčí do kapsy? Považujete farmářské trhy za poněkud drahé řešení? Pak si zkuste vypěstovat vlastní zeleninovou úrodu přímo na své zahradě.

Již předem napovíme, že bez pořízení skleníku se to skutečně neobejde. Kvalitní skleník vám ale může dělat radost dlouhá léta, aniž by roky užívání byly jakkoliv znát na jeho funkčnosti. Takovou TOP kvalitu nabízí skleníky LIMES Litomyšl, které sbírají spokojené zákazníky už od roku 1991 a jsou také nositelem prestižního ocenění Český výrobek.

 

Od paprik až po mučenku

Nabídka v e-shopu Limes.cz je velmi bohatá a zaručeně potěší malé i velké zahrádkáře. Nezáleží na tom, jestli si chcete pouze zajistit dostatek čerstvé zeleniny po většinu roku nebo jestli spíše toužíte po exotických experimentech, na jejichž konci si pochutnáte na vlastnoručně vypěstovaných plodech fíkovníku nebo mučenky. LIMES si s vašimi požadavky dokáže poradit.

Vyrábí výhradně tzv. studené skleníky, určené k využití od časného jara až do pozdního podzimu. Vzhledem k použitým materiálům nejsou vhodné pro vytápění (celý proces by byl značně neekonomický), ale není problém je v případě potřeby mírně temperovat. Samotná konstrukce skleníků zaujme také velmi snadnou a rychlou montáží – jednotlivé díly k sobě stačí pouze sešroubovat.

 

Proč právě LIMES?

Kvalita a preciznost – to jsou hlavní hesla skleníků LIMES. Není bez zajímavosti, že koeficient reklamací se dlouhodobě pohybuje okolo hodnoty 0,41%, což je při množství prodaných kusů obdivuhodné! Oblíbené skleníky mají totiž krom České republiky své majitele i v Rakousku, Německu nebo na Slovensku.

Kromě odolné konstrukce si zákazníci cení především použití skleníkového skla, které díky dobré schopnosti lámaní slunečních paprsků není třeba nijak stínit nebo natírat, což ocení každý, komu jen trochu záleží na estetice zahrady. Pořídit tu ale můžete i skleníky s odolnou polykarbonátovou výplní.

Výstřižek

Kvalita všech výrobků je navíc pravidelně kontrolována v nezávislé státní zkušebně TAZUS. Garantována je odolnost proti běžné sněhové pokrývce i silnému větru. Skleníky LIMES proto na zimu rozhodně nemusíte podpírat nebo dokonce částečně rozebírat, jak je často uvedeno v návodech levných asijských konkurentů.

Spolehněte se na českou kvalitu od odborníků a chtějte pro svou zahradu jen to nejlepší! Ať už sháníte skleník, fóliovník, kompostér nebo třeba originální a praktický vodní gril, z široké nabídky v e-shopu Limes.cz si určitě vyberete.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *