Search

Myslíte při zařizování zahrad i na děti?

Zahradám u moderních rodinných domů je přikládána stále větší důležitost z hlediska designu domu. Plánování zahrad probíhá stále precizněji a zahradní architekti se snaží naplánovat „dokonalou designovou zahradu“. Zahrada ale není pouze okrasou nebo doplňkem u rodinného domu, ale i místem, kam si chodíme odpočinout, zasportovat, relaxovat a provádět další činnosti. Při snaze o maximální dokonalost designu zahrady ale zapomínáme na naše děti. Pro ně by měla být zahrada místem zábavy, hraní a radovánek. Mají děti na vaší zahradě svůj prostor, nebo jste na ně při zařizování zapomněli.

 12206-piskoviste-s-krytem-a-lavickami

Děti by měly mít svůj prostor na dovádění

Dětem by a zahradách neměl chybět jejich vlastní prostor určený na hraní a dovádění. V případě teplého léta s minimem srážek, jako v letošním roce by na zahradách mohly trávit celá odpoledne. A jaké vybavení dětem na zahradu pořídit. Často doporučovaným vybavením jsou například bazény nebo dětské trampolíny. Bazény jsou ideálním prostorem pro zchlazení dětí v parném létě. Skákání patří k nejzábavnějším pohybům u dětí vůbec. Bazénky a trampolínami ale vybavení zahrad pro děti nekončí. Děti se rády houpají, prolézají, kloužou a hrají n písku. Chcete toto všechno svým dětem na zahradě dopřát? Vytvořte jim vlastní dětské hřiště.

12219-detska-skluzavka-1-modra

Na dřevěná dětská hřiště najdeme specializované výrobce

Dřevěná dětská hřiště jsou ideální volbou pro zahradní dovádění vašich dětí. Dřevěné konstrukce nijak nekazí vzhled zahrad, protože jsou přírodním materiálem. Variabilita výstavby je obrovská. V jediné stavbě se mohou nacházet houpačky, skluzavky, prolézačky i pískoviště. Při realizaci dětských hřišť na zahradách byste ale v první řadě měli myslet na bezpečí dětí. Jen specializovaní výrobci v této oblasti vědí, jaká ochranná a bezpečnostní opatření jsou při realizaci dětských hřišť zapotřebí. Pokud vám na zdraví dětí záleží, svěřte raději realizaci profesionálům. Jedním z tuzemských specialistů na zahradní dětská hřiště je například společnost Vladeko.

Detailní nabídku modulů dětských hřišť na zahrady najdete na www.vladeko.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *