ZAHRADA

Markýzy na terasu

Vlastníte balkón nebo dokonce terasu a rádi byste si z tohoto prostoru vytvořili optimální zázemí pro letní posezení s přáteli? Také vás trápí ostré slunce a takřka tropická vedra, před kterými se raději ukrýváte pod střechou domu? Tuto sezónu můžete prožít zcela odlišně, stačí si pořídit markýzy na terasu a oddávat se opravdovému odpočinku i za těch nejextrémnějších podmínek. Markýzy jsou ve své podstatě vysoce efektivním a zároveň i moderním venkovním stínícím systémem poskytující jednak ochranu před přímým slunečním zářením, tak i před nepříjemným větrem. Markýzy jsou například ideálním řešením pro majitele restaurací a kaváren.

 

Venkovní markýzy

Venkovní markýzy na terasu, balkón nebo před restaurační zařízení mají své opodstatnění zvláště jako efektivní ochrana před slunečními paprsky, větrem i slabým deštěm. Pokud hledáte pomocníka k vytvoření ideálního zázemí, určitě se zaměřte na venkovní markýzy na terasu.

Nejen, že získáte výkonnou a zároveň spolehlivou ochranou pomůcku, ale rovněž se můžete pochlubit skvělým designovým doplňkem, který ideálně dotvoří přednastavenou atmosféru vzhledu vašeho domu či pozemku. Nakonec ušetříte finanční prostředky za klimatizaci i teplo.

 

Švýcarské markýzy Stobag

Markýza není jen o tom se zahalit pod roušku příjemného plachtoví a užívat si ničím nerušené chvilky před příchodem dětí ze školy. Markýzy na terasu značky Stobag nabízejí přidanou hodnotu s ohledem na eleganci a designové provedení. Dokonalé zpracování těchto markýz je hlavním důvodem k jejich případnému nákupu.

Každý zákazník získá nadstandardní záruku na 5 let. Navíc se nemusíte omezovat v rámci katalogového výběru, stačí se dohodnout a markýzy mohou být vytvořeny přesně podle vašich specifických údajů. K nákupu markýzy na míru vám již nic nebrání. Vytvořte si i vy ideální podmínky pro relaxaci s rodinou nebo přáteli.

Související příspěvky

EKOPLAST TELČ – záruka kvality

redakce

Japonský topol do krbu

redakce

Je nejvyšší čas vybrat správnou sekačku na zahradu

redakce