ZAHRADA

Kvalita zazimovače je pro správné zazimování bazénů nejdůležitější

Zazimování bazénů je krokem, který by rozhodně neměl být podceňován. Při správném zazimování domácího bazénu můžete udržet optimální kvalitu bazénové vody v průběhu celé zimy až do jara. Při podcenění tohoto procesu se může stát, že na jaře budete mít se špatnou kvalitou bazénové vody a jejím následným vyčištěním velké starosti. Bohužel může dojít i k situaci, že se vlastnosti bazénové vody přes zimu natolik zhorší, že bude zapotřebí její kompletní výměna. Nejdůležitější roli v procesu udržení optimální kvality bazénové vody přes náročné zimní období hrají zazimovače.

 

Nejdůležitější, ale rozhodně ne jedinou!

Aby zazimovače mohly dokonale plnit svou funkci, musí k tomu mít připraveny ideální výchozí podmínky. Ty jsou dvě, jedna záleží na vás a druhá na počasí. Voda v bazénu před aplikaci zazimovače musí být čistá, zbavená veškerých nerozpuštěných nečistot a zákalu, s doporučenou hodnotou pH a koncentrací aktivního chloru. Teplota bazénové vody před aplikací zazimovače by měla být pod hranicí 10 °C. Proces úpravy bazénové vody vám usnadní kvalitní bazénová chemie.

 

Značka bazénové chemie PWS nabízí dva druhy zazimovačů

Bazénová chemie značky PWS je na našem trhu považována ve svém oboru za jednu z nejkvalitnějších. Na vývoji bazénových přípravků a jejich inovacích pracují odborníci společnosti Techneco, dlouholetého specialisty v oblasti údržby a čištění různých druhů vod. Všechny produkty bazénové chemie jsou přímo v laboratořích společnosti Techneco testovány a je tak zajištěna jejich vysoká kvalita. Samozřejmě, že v nabídce najdete kompletní sortiment bazénové chemie a nechybí ani PWS Zazimovač. Ten je dokonce nabízen hned ve dvou variantách provedení.

 

Pro výrazně tvrdou vodu volte PWS Zazimovač Gold

Pro zazimování bazénů v opravdu těžkých podmínkách nebo s vodou, která obsahuje vysoké koncentrace vápníku či hořčíku, je určen PWS Zazimovač Gold. Tento zazimovač dokáže díky svému unikátnímu složení účinně zabraňovat tvorbě anorganických inkrustů na stěnách bazénu a bazénovém dně, takže nedochází k poškození povrchu bazénu a bazénová voda si spolehlivě uchová svou kvalitu až do jarních měsíců.

 

Detailní informace o zazimovačích značky PWS a o ostatních druzích bazénové chemie této značky najdete na www.eshop.techneco.eu.

Související příspěvky

Zaměřeno na zahradní nářadí

redakce

Zimní zahrada je specifická stavební konstrukce, na jejíž plánování je moudré si vyhradit dostatek času nejlépe ještě před stavbou domu.

redakce

Jen správně navržená zahrada se stane dokonalým místem relaxace

redakce