ZAHRADA

Kupujete zahradní nábytek?

Letní sezóna klepe na dveře a mi se chystáme na vychutnávání přírodních posezení. Pokud na vaší zahradě, či terase není zahradní nábytek, měli byste se určitě zamyslet nad jeho koupí. Nabídka je v dnešní době velká. Prodejci se doslova předhánějí a máme pocit, že nevíme který si vybrat. Poznali jste se v této větě? I u vás doma je to tak? S výběrem zahradního nábytku vám pomůžeme. Zjistili jsme o jednotlivých druzích více.

1. Ratanový nábytek

Dnes se spíše upřednostňuje ratanový nábytek z kvalitních umělých vláken. Jsou oproti pravému ratanu podstatně snazší na údržbu a samozřejmě s delší životností. Právě tento ratanový nábytek je odolný vůči všem povětrnostním vlivům. Ručně tkané vlákna jsou na hliníkové konstrukci a spolu s ní vytvářejí jedinečný estetický design na první pohled.

 2. Teakový nábytek – dřevěný nábytek do exteriéru

Pokud máte pocit, že do přírody patří příroda vyberte si teakový nábytek. Díky jedinečným vlastnostem teakového dřeva vám bude sloužit celé roky. Vynikající odolnost vůči nepříznivému počasí, vysoká pevnost a stabilita, dokonce žádné kroucení, či roztahování. To je teakový nábytek, který vám poskytne maximální pohodlí dlouhá léta. Zároveň dotvoří vaši zahradu do posledního puntíku.

 3. Kovový zahradní nábytek

Konstrukce z kvalitní nerezové oceli vytváří dokonalou kombinaci s materiály odolnými vůči každému počasí. Nemusíte se bát rezavění a koroze. Nerezová ocel je upravovaná pasivizáciou a elektrolytickým leštěním, což jí zaručuje vysokou odolnost a životnost. Maximálně excelentně působí v kombinaci s teakovým dřevem nebo materiálem Batilyne ®.

Nakupujte luxusně

Zahradního nábytku je opravdu hodně. Někdo preferuje jednoduchost, jiný chce originalitu na první pohled. K dokonalé finální podobě vaší zahrady vám pomůže luxusní zahradní nábytek do každé zahrady, či terasy. Musíte ho však v každém případě sladit s celým exteriérem. Jen tak dosáhnete požadovaného výsledku.

Vyberte si klasický zahradní teakový nábytek, velmi oblíbený zahradní nábytek se syntetických vláken, nebo moderní nábytek z oceli v kombinaci s jinými materiály na stránkách www.elmina.sk.

Související příspěvky

Zahradní nábytek musí mít svou kvalitu

redakce

Potrápilo vás letos sucho? Jímka na dešťovou vodu pomůže.

redakce

Vychutnávejte si příjemné chvilky na zahradě, aneb víte, jak správně vybrat zahradní nábytek?

redakce