ZAHRADA

KM PLAST je tu pro Vás

 Pokud se chystáte postavit plot a nejraději byste ho měli ještě letos, stačí oslovit firmu KM PLAST. Tato firma má dlouholeté zkušenosti na trhu a tak se nemusíte bát špatného provedení. Plotové systémy vyrábí z ušlechtilého tvrzeného PVC, které je kvalitativně shodné s materiálem používaným na výrobu plastových oken a tak musí splňovat všechny evropské normy.

Plastový systém? Dobrá volba!
Tento plastový systém nevyžaduje naprosto žádnou údržbu! Při  znečištění, ať už blátem, nebo trávou, stačí omýt tlakovou vodou, případně běžným saponátem na mytí nádobí a máte vystaráno. Pokud Vám tento plot znehodnotí grafity, stačí vzít měkký hadr nasáklý ředidlem, opatrně očistit a poté přetřít suchým hadrem a nanést autoleštěnku. Žádné kupování nového plotu, poškozených planěk apod. investice.

Výhodné vlastnosti spolu s originální barevnou škálou
Materiál, který se na výrobu používá, má mnoho dobrých vlastností.  Především se jedná o jeho stálost a nehořlavost, a dále o dobré odolávání povětrnostním podmínkám.  Barevná škála, ze které můžete vybírat je také velmi pestrá. V nabídce firmy KM PLAST naleznete jak bílou barvu, tak dále čtyři odstíny imitace dřevěných povrchů, mezi které patří borovice, třešeň, dub a ořech.

Neváhejte a postav plot ještě letos.
Nemusíte se bát zničení od posypové soli, jelikož výrobek roztokům solí, louhů a kyselin odolává. Firma KM PLAST Vám tak garantuje až pětiletou záruku na mechanické vlastnosti výrobku!

  Zakončovací lišty ! – výprodej skladových zásob!  

Zahajujeme podzimní výprodej skladových zásob zakončovacích lišt ke keramickým obkladům. Široký sortiment rozměrů a barev za cenu výrobních nákladů. Neváhejte proto a využijte této jedinečné nabídky firmy KM Plast – přímého výrobce tohoto sortimentu!

Konkrétní informace vám poskytne Jiří Kozák – Tel.: +420 603 575 279 nebo +420 371 722 412

Pro více informací navštivte www.kmplast.cz

Související příspěvky

Skleník v zimě: Jak o něj pečovat a úsporně vytápět, abyste měli bohatou úrodu?

redakce

Obří skluzavka od Little Tikes nesmí chybět na žádné zahradě

redakce

Najděte kouzlo grilování na lávovém kameni

redakce