ZAHRADA

Je nejvyšší čas vybrat správnou sekačku na zahradu

Pokud vám v loňském roce dosloužila vaše zahradní sekačka a nákup nové jste odkládali až na dobu, kdy to bude akutní, tak máte nejvyšší čas začít konat. S příchodem teplého počasí a poměrně častých srážek jsou právě nyní ideální podmínky pro růst trávy a možná jste si toho všimli i na své zahradě. Jenomže jak na poslední chvíli vybrat správně – nejlépe vysokou kvalitu za co nejnižší cenu, když nabídka na trhu je tak široká? S tím vám můžeme poradit. Připravili jsme si pro vás tip na zahradní sekačku vhodnou pro většinu majitelů rodinných domů se zahradou.

 

Našli jsme na michaelplaza.cz

Dlouho jsme hledali ten správný model, který bychom mohli představit, jako ideální produkt pro většinu zahrad, u specialistů na zahrady a zahradní vybavení. Zjistili jsme ale, že zde jsou si téměř všechny modely podobné a navíc mnohdy zbytečně drahé, pokud zrovna není daný produkt v akci. Nakonec jsme ten správný model objevili u specialisty na elektro, konkrétně v obchodě michaelplaza.cz. u tohoto prodejce je totiž v nabídce i sekce DŮM A ZAHRADA, kde je pro majitele rodinných domů připraveno velké množství výrobků. A nyní k samotné sekačce.

RIWRPM5140V4IN1

Vybrali jsme model FIELDMANN FZR 3004-B

Pro tento model jsme se rozhodli z několika důvodů. Za prvé proto, že se jedná o benzínovou sekačku, ale její cena spíše připomíná elektrický model. Záběr sečení je úctyhodných 51cm, což je vhodné pro menší i větší zahrady. Při sekání trávy je možné nakládat s posečenou trávou hned čtyřmi způsoby. Prvním je sběr do sběrného koše s objemem 65 litrů a indikátorem zaplnění. Dále s možnostmi bočního a zadního odhozu nebo mulčování. Výška sečení může být nastavena do šesti poloh v rozsahu 25-75 mm. Madlo je výškově nastavitelné i s možností úplného sklopení. Velkou výhodou jsou také velká zadní kola s ložisky. Díky velkým kolům se sekačka FIELDMANN FZR 3004-B snadno pohybuje na jakémkoliv terénu.

url_uploaded_file_1429677001553737a25289d

Detailní popis tohoto modelu můžete najít přímo na stránkách www.michaelplaza.cz.

 

 

 

Související příspěvky

Kristalon najde své využití všude

redakce

Dopřejte okrasnému trávníku tu správnou výživu

redakce

Chcete na zahradu velkou pergolu, ale bojíte se o její pevnost? Jak vybrat?

redakce