ZAHRADA

Ideální čerpadlo i na vaší zahradu

Pokud by existovalo univerzální čerpadlo, které by svými parametry vyhovovalo všem uživatelům nebo majitelům zahrad, byl by svět o poznání jednoduší, ovšem nenabízel by tolik potřebnou různorodost. Právě široká nabídka čerpadel je jen odrazem poptávky po přesně specifikovaných modelech v závislosti na jejich funkcích a uživatelských nárocích. Z pestré palety čerpadel je jasné, že žádná domácnost nemá v oblasti čerpání vody totožné požadavky a mohou se v konečném důsledku různit. Právě z těchto důvodů je vhodné před samotným nákupem zohlednit veškeré parametry, které upravují výsledný výběr toho nejvhodnějšího čerpadla. V tomto segmentu se za žádných okolností neřídíme cenou, ale průtokem vody a také dopravní výškou vašich rozvodů.

 GUDGMP100

Zahradní čerpadlo Kärcher BP 1 Barrel

Pojďme se z trochu bližší perspektivy seznámit se zahradním čerpadlem značky Kärcher, které je obdařené elektrickým napájením a maximální dopravní výškou 11 metrů. Stejně tak stojí za zmínku i přítomný výkonný motor 400 W.

Zahradní čerpadlo Kärcher BP 1 Barrel je revolučním sudovým čerpadlem, které vám ušetří pitnou vodu k zavlažování a tím i nemalou část finančních prostředků. Čerpadlo k zavlažování využívá dešťovou vodu bohatou na živiny.

 GUDGP1100VF

Zahradní čerpadlo Kärcher BP 1 Barrel nahradí zalévací konev

Zahradní čerpadlo Kärcher BP 1 Barrel je opravdu skvělou moderní zalévací konví. Již nemusíte rozlévat vodu skrze manuální nástroje a pomůcky k tomu určeným. Stačí si zakoupit sudové čerpadlo, které udělá veškerou práci za vás.

Voda je z celosvětového hlediska velmi cennou surovinou. Někde jí je takový nedostatek, že lidé umírají žížní a na druhé straně světa se s ní zalévá trávník. Zahradní čerpadlo Kärcher BP 1 Barrel předkládá ekologický způsob využívání dešťové vody.

 KARBP1BARREL

Související příspěvky

Jaký typ bazénu představuje nejlepší poměr ceny a kvality?

redakce

Zahradní domek odolá jakémukoliv počasí

redakce

Koncentrace chloru a hodnota pH nejsou jediné hodnoty, které je zapotřebí u bazénů sledovat!

redakce