ZAHRADA

Hledáte kvalitní, ale přitom levné zahradní domky vyráběné v České republice?

Je všeobecně známo, že spousta českých řemeslníků je nadmíru šikovných a zručných. Pokud rádi podporujete české firmy, které jsou kvalitní, pro zákazníky dělají „první, poslední“, vyrábí s ohledem na kvalitu, ekologii, ale také s ohledem na design a funkčnost nabízeného zboží, jistě se vám bude líbit společnost Nejzahradnidomek.cz. Najdete ji v Předklášteří u Tišnova, což je asi 25 km od Brna směrem na Svitavy.

Firma, která výrobě zahradních dřevěných domků rozumí

Tato společnost je na trhu téměř 17 let. Za tu dobu získala obrovské zkušenosti, které denně zúročuje při vyrábění kvalitních a hezkých zahradních dřevěných domků. K dnešnímu dni jich používá na svých zahradách a dvorcích již více než 700 zákazníků.

Vybírat můžete z mnoha nabízených variant, které zahrnují zahradní domky se sedlovou i rovnou střechou, bez terasy nebo s terasou, dřevník s domkem či minisklad nebo WC. Jestliže máte ale jinou představu, něco chcete na dřevěném domku jinak, stačí se dohodnout. Pracovníci společnosti vám rádi vyjdou vstříc a vyrobí domek přesně dle vašich představ.

Nízké ceny je dosaženo tím, že má společnost letité kvalitní dodavatele, s nimiž má velmi dobré vztahy. Také při výrobě nedochází k odřezkům, vše si vyrábí sami a sami si také domky navrhují. Tím je možné dosáhnout kvalitních výrobků za velmi příjemné ceny.

Mimo to si můžete vybrat z několika akčních nabídek, a tak mít zahradní domek doma i s úsporou 23 – 30 % z původní ceny.

Z čeho jsou domky vyrobeny?

K výrobě je používáno kvalitní smrkové dřevo (A-C) o síle 15 mm (tatranský profil). Dle typu domku může být zahrnuto i okno, různé druhy dveří, nechybí kompletní spojovací materiál, krycí lišty… Za příplatek je možné základní verzi domků různě „doladit“ k vašemu obrazu.

Vyberte si na www.nejzahradnidomek.cz, uvidíte, že budete spokojeni.

Související příspěvky

Přírodní dřevo! Ještě stále ideální materiál pro realizace teras!

redakce

Proč je nutné v bazénu mít dostatečnou koncentraci chloru?

redakce

Chybí vám důvody na koupi zahradního domku nebo altánku? Pomůžeme vám!

redakce