ZAHRADA

Grilování masa s profi grilem

Konečně se opět rozjasnila obloha a skrze mraky k nám dopadlo každoroční poselství, že je grilovací sezóna opět zde. Marinády, kvalitní hovězí maso, ryby, zelenina. Každý dle svého gusta, ovšem bez řádné grilovací soustavy i s příslušenstvím to nikdy nebude ono. Navštivte stránky topeni-koupelny a vybavte se.

 

Grill na vaší zahradu – proč ne

Posezení s přáteli u provoněného masitého pokrmu vytaženého přímo z roštu. Naprosto idylická představa podvečerních letních dnů s výtečnou kombinací příjemné atmosféry a nasyceného žaludku. Grill se tak může stát nejdůležitější součástí oslavy.

I to nejlepší maso potřebuje odpovídající přípravu, aby bylo opravdu výstavním kouskem. Nenechte se uvést v rozpaky a zakupte si gril, na kterém se nezmýlí ani začínající rodinný šéfkuchař. Zajděte na stránky a vyberte si jeden ze čtyř vysoce komfortních modelů, na kterém můžete připravit jakýkoliv pokrm od sýrů až po tradiční steak.

 

Vyzkoušejte barbecook

Barbecook není novým prototypem k přípravě žádaných pokrmů, jde o zavedenou značku sortimentu, který se z dlouhodobého hlediska stává stále oblíbenější. V západní Evropě ji zná snad každý majitel domu s přilehlým pozemkem. Nyní se můžete stát i vy součástí tohoto trendu.

 

U této značky můžete očekávat balanční a konstrukční stabilitu. Nehrozí zde překlopení po jemném nárazu. Grily jsou navíc vybavené funkcí Quickstart pro bezpečné a především rychlé rozpálení. Na druhou stranu je zde i funkce Quickstop neboli rychlé uhašení. Grily značky Barbecok myslí opravdu na vše.

V případě, že chcete více informací, navštivte stránky topeni-koupelny.cz

Související příspěvky

Ani při práci v domácí dílně nebo na zahradě nesmíte zapomínat na bezpečí

redakce

Společnosti Hizol – bazény, jezírka, zelené střechy

redakce

Borovice lesní je skvělá a nenáročná dřevina k pěstování

redakce