ZAHRADA

Garden – stínění zimních zahrad

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Domov je pro všechny tím nejintimnějším místem, kde se můžeme naplno projevit. Chceme zde uplatnit svou kreativitu, osobnost a zároveň se cítit pohodlně. Stínění se tak od čisté funkce ochrany před negativními vlivy slunce posunula k ochraně soukromí a vyjádření lidské jedinečnosti prostřednictvím barev a vzorů. K tomu dopomáhají zajímavé interiérové stínící prvky, jakým je i Garden – podvěsná roleta pro zimní zahrady.


 
Garden je systém určený pro stínění zimních zahrad, světlíků, jiných prosklených ploch či jako dekorace. Potah je veden v hliníkových profilech buď do vytažené pozice, kdy je zcela napnutý, nebo do svinuté pozice, kdy je nařasený.

 
Garden můžete ovládat jak jednoduše ručně tak velmi pohodlně pomocí dálkově ovládaného elektromotoru. Z pohodlí lenošky si tak můžete sami nastavit množství slunce pronikajícího do Vaší zimní zahrady a užít si ji v jakémkoliv počasí.

 

 

Potah si můžete zvolit z široké nabídky tkanin – někdo bude preferovat jednobarevné odstíny, někdo si oblíbí vzory. Možností, jak si individuálně dotvořit vzhled zimní zahrady nebo interiéru, je skutečně mnoho. Firma Coulisse, která je naším dodavatelem roletových látek, je předním evropským návrhářem dekorativních látek. Kromě užitných vlastností tkanin dbá na jejich estetiku, sleduje nejnovější trendy v architektuře, ale i módě a umění a ty promítá do vzorů i textur svých látek. Kombinací trendových či klasických vzorů látek a kvalitního interiérového stínění Vám pomůžeme vytvořit jedinečný a pohodlný domov.

www.bohemiaflex-cs.cz

Související příspěvky

Kvalitní venkovní lavičky od Kovo Art

redakce

Jaké jsou nejlepší betonové ploty?

redakce

Moření česneku

redakce