ZAHRADA

Elegantní dřevěná stavba na zahradu? Rozhodně altán!

Chcete si na své zahradě u rodinného domu vytvořit relaxační prostor, který bude sloužit nejen k uvolnění a odpočinku při slunných letních dnech, nýbrž také k posezení s rodinou a přáteli? V takovém případě je skvělou volbou dřevěná stavba. Dřevo totiž nikdy neuškodí přírodnímu vzhledu zahrady a pokaždé si zachovává vysoký standard elegance. Oblíbené jsou obzvláště pergoly a altány. Pokud máte zájem o stavbu s větším důrazem na eleganci, v každém případě by se cílem vašeho hledání měly stát právě altány.

 altan-Pavilon_390x390-3-1423751942

Altány jsou vybaveny desénovými prvky

Jednou větou by se rozdíl mezi dřevěnými pergolami a altány mohl označit tak, že u pergol je kladen větší důraz zejména na maximální funkčnost a praktičnost kompletní konstrukce, dřevěné altány jsou přeci jen druhem zahradní stavby, kde je kladen větší důraz i na celkový vzhled a design. Pokud tedy věnujete designu své zahrady nemalé množství času a úsilí, tak by i prostor pro relaxaci a posezení měl být ve stejném duchu. Stačí jen vyhledat kvalitní a elegantní altán. Nejvhodnější volbou je hledat přímo u výrobců tohoto druhu zahradních staveb. Jedním z největších výrobců dřevěných staveb na našem území je firma Delta Svratka s.r.o.

 zahradni-altan-Pavilon-2,9-2,9-(4)-1423751942

Altán Pavilon – elegance na každou zahradu

Nabídku společnosti Delta Svratka s.r.o. vytváří všechny druhy dřevěných staveb, od malých zahradních domků, až po rekreační chaty. Rovněž pergoly a altány mají v nabídce své velké zastoupení. Nabídku altánů tvoří model altán Pavilon. Nosnou konstrukci tvoří 3 stojky v každém rohu altánu a jsou velice stabilní. Spojení stojek s vaznicemi je klasickým tesařským způsobem, tedy na dlab a čep. Celá konstrukce je tvořena z masivního smrkového dřeva, které je atraktivně řemeslně opracované. Střechu tvoří palubkový záklop o síle materiálu 19mm a střešní krytinou je nenasákavá lepenka. Altány není nemožné ještě dodatečně upravit podle potřeb a požadavků každého zákazníka.

Detailní informace najdete na www.domky-delta.cz.

zahradni-altan-Pavilon-2,9-2,9-1389619600

Související příspěvky

Patentovaná zámková dlažba Tri-Lock pro náročné

redakce

Borovice lesní je skvělá a nenáročná dřevina k pěstování

redakce

Zaměřeno na zahradní nářadí

redakce