ZAHRADA

EKOPLAST TELČ – záruka kvality

Málokdo dokáže spojit ekologický přístup k přírodě a produkci prvotřídních výrobků. Mezi skupinu těch, kteří to dokáží, patří i společnost EKOPLAST TELČ, která se zaměřuje na výrobu, montáž a distribuci bazénů, čistíren odpadních vod, septiků, jímek a dalšího.

Tradice i špičkové technologie

EKOPLAST TELČ působí na českém trhu již více než 20 let a za tuto dobu si získala řadu spokojených zákazníků, kterým pomohla splnit jejich potřeby a přání a zajistit jim tak spokojenější bydlení. Hlavní podnikatelský záměr společnosti je postaven na základech výroby spolehlivých výrobků a uzlů technologických zařízení, které odpovídají současnému stavu vědy a techniky. Firma v rámci inženýrské, projekční činnosti a vědeckotechnického rozvoje spolupracuje se špičkovými odborníky a institucemi. EKOPLAST TELČ používá jako základní materiál  pro výrobu daných zařízení polypropylen a polyethylen, v případě potřeby v kombinaci s nerez ocelí, betonem.

Řešení šité na míru

Společnost EKOPLAST TELČ si dobře uvědomuje individuální potřeby každého zákazníka, a proto nabízí široký výběr ve všech kategoriích a samozřejmě i profesionální poradenství. V kategorii čistíren odpadní vod naleznete široký výběr především v kategorii domovních čistíren. EKOPLAST TELČ ale nabízí i komunální nebo průmyslové čistírny odpadních vod. Chytré a plně ekologické řešení nabízí i v kategorii jímky, žumpy a nádrže. Opět je zde připraven široký výběr různých druhů. Nejvíce vás ale překvapí nabídka v kategorii zahradních bazénů. Vybrat si můžete bazény různých tvarů a dokonce v několika barevných provedeních! Nabídka tímto ale nekončí. Společnost EKOPLAST TELČ připravila i speciální výrobky pro zemědělce i rybáře a mnohem více.

PLASTOVÉ BAZÉNY
BAZÉNY
ČISTÍRNY ODPADNÍCH VOD
ČISTÍRNY ODPADNÍCH VOD
SEPTIKY
SEPTIKY
NÁDRŽE, JÍMKY, ŽUMPY
NÁDRŽE, JÍMKY, ŽUMPY
PÍSKOVÉ FILTRY
PÍSKOVÉ FILTRY
ČERPACÍ jímky
ČERPACÍ JÍMKY
ŠACHTY
VODOMĚRNÉ ŠACHTY

ODLUČOVAČE TUKŮ
ODLUČOVAČE ROPNÝCH LÁTEK
ODLUČOVAČE ROPNÝCH LÁTEK
INFRASAUNY
INFRASAUNY
WHIRPOOLY
VÍŘIVÉ VANY
ZAHRADNÍ JEZÍRKA
ZAHRADNÍ JEZÍRKA
NABÍDKA SLUŽEB
NABÍDKA SLUŽEB

Podívejte na kvalitu. Více informací a kompletní nabídku naleznete na www.ekoplast.cz.

Související příspěvky

Ideální terasa je ze dřeva

redakce

Altán je dokonalou ozdobou nejen v parku

redakce

Společnosti Hizol – bazény, jezírka, zelené střechy

redakce