ZAHRADA

Dostane vodu ze studny

Letošní léto prý není výjimkou. Meteorologové předpovídají v budoucích letních obdobích postupné zvyšování teplot a přibývání sucha. To znamená, že i u nás se budeme muset naučit šetřit s vodou. Vlastníci zahrady moc dobře vědí, kolik taková zelená plocha dokáže spotřebovat.

Vláha pro naši zahradu může doslova pramenit z různých zdrojů. Mnoho domů a zahrad si v průběhu let pořídilo rezervoáry na vodu, cisterny nebo studny, které nám poskytují možnost nebýt tak závislí na ostatních zdrojích vody a moci s ní lépe hospodařit. Bohužel, vodu hledáme čím dál hlouběji, a proto ji nezřídka čerpáme z hloubek 5 – 6 metrů. Pro takové hloubky je ovšem nutné výkonné čerpadlo.

Zahradní čerpadlo Kärcher BP 3 Garden. představuje chytrý způsob zavlažování. Je vhodné pro čerpání vody právě z hloubky kolem 5-6 metrů. Čerpadlo je téměř bezúdržbové a lze jej nainstalovat díky optimalizovanému připojovacímu hrdlu velmi pohodlně bez použití nářadí. Čerpadlo je vybaveno velkým nožním spínačem, a proto se k němu ani nemusíte ohýbat. Dodatečnou vestavbou elektronického tlakového spínače lze zahradní čerpadlo BP 3 Garden doplnit na čerpadlo s automatickou funkcí Start/Stop a tím jej lze použít i pro zásobování domácnosti vodou.

www.karcher.cz

Inspirace, vtipné tipy a zkušenosti blogerů a blogerek s úklidem zahrady či domácnosti naleznete na www.svetcisteni.cz

Související příspěvky

Sháníte kvalitní plastovou jímku? Obraťte se na firmu POOLONE.CZ

redakce

Dřevěný altánek od Delta Svratka dodá eleganci každé zahradě

redakce

Ideální čerpadlo i na vaší zahradu

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.