ZAHRADA

CS – BETON si na léto připravil několik novinek

 

Společnost CS – BETON se na našem trhu řadí mezi nejváženější výrobce betonových dílců na zahrady. I přes svůj velmi široký sortiment přichází každoročně s několika novinkami. Stejné je to i pro letošní léto. Letošní léto jsou nejzajímavějšími novinkami CS – BETON především ohniště CSB – NATURBLOK OHNIŠTĚ a dlažba s ochranou proti znečištění CSB – CLEAN PROTECT. Tyto výrobky byly vytvořeny pro maximální využití v letní sezoně.

 

Naturblok ohniště znamená návrat k tradici

Stavební systém CSB – NATURBLOK je vyráběn kombinací štípaného povrchu a specifického procesu ostaršování. Tento způsob dokáže dosáhnout vzhledu nahrubo otesaného přírodního kamene. CS – BETON už v tomto designu vyrábí venkovní zdivo a nyní se firma rozhodla i pro začátek výroby ohniště. Ohniště je tvořeno dvěma druhy kamenů. Prvním druhem jsou základní zdící kameny a další jsou kameny na stříšku. Každou vrstvu ohniště tvoří 16 kamenů. Vnitřní průměr ohniště je při správné pokládce 746mm. K ohništi můžete také dokoupit příslušenství, které zvýší jeho užitné schopnosti a krásu. K příslušenství patří popelník, grilovací rošt nebo ochranný kryt.

 

CSB – CLEAN PROTECT je dlažba, která zůstane vždy čistá

Betonové dlažby na zahradách měly jednu zásadní nevýhodu. Když se na ně vylila barevná tekutina, nasála se do dlažby a zůstala po ní skvrna, která nešla odstranit. S příchodem CSB – CLEAN PROTECT na trh, se celá situace mění. Na dlažbu se vám může rozlít červené víno, káva, olej, omáčka i kečup a vždy dokážete tuto skvrnu odstranit. Vše je zajištěno právě díky nové povrchové úpravě těchto dlažeb. Tento druh povrchové úpravy je zatím nabízen pro několik typů dlažebem CSB-CORTILA, CSB-VALENCIA, CSB – LEGANTO, CSB – GRAND HISTORI, CSB – CRETO. Každou skvrnu na betonové dlažbě s povrchem CLEAN PROTECT stačí otřít hadříkem a nebude po ní nejmenší památky.

Více informací a kompletní sortiment produktů CS Beton naleznete na www.csbeton.cz.

 

 

Související příspěvky

Teakový zahradní nábytek: Venku vydrží celoročně!

redakce

Jak správně pečovat o trávník?

redakce

Duben na zahradě – jaké práce provádět v dubnu?

redakce