ZAHRADA

Chcete na zahradu posezení s větším důrazem na eleganci? Hledejte dřevěné altány!

Stavby z masivního dřeva se pro vytvoření zahradního posezení využívají odnepaměti. Existuje ale několik možností, jak posezení vytvořit a také několik různých variant provedení konstrukcí jednotlivých posezení. Základními možnostmi jsou pergoly nebo altány. Zatímco pergoly mají spíše konstrukci zaměřenou na maximální užitné vlastnosti a na design méně, u altánů je design hlavní předností. Jestliže máte zájem na zahradě vytvořit posezené s důrazem na eleganci, tak právě dřevěné altány by měly být vaším cílem.

Přednosti představíme na konkrétním příkladu

Nejlépe se přednosti altánů představují na konkrétním příkladu. My jsme proto zvolili konkrétní model altánu, na kterém si představíme hlavní přednosti této zahradní stavby. Jedná se o altán Pavilon od společnosti Delta Svratka s.r.o. Společnost Delta Svratka je na našem trhu jedním z největších specialistů na zahradní dřevěné stavby od malých prodejních stánků až po celoročně obyvatelné dřevostavby. Altány jsou jednou z hlavních a nejžádanějších kategorií. Disponují propojením velmi elegantního vzhledu a mnoha užitečných vlastností.

 zahradni-altan-Pavilon-2,9-2,9-(3)-1423752073

Popis altánu Pavilon

Altány Pavilon jsou vždy vyrobeny z kvalitního řemeslně opracovaného smrkového dřeva. Mají čtvercový tvar a v každém rohu jsou tvořeny třemi stojkami. To zajišťuje jejich vynikající stabilitu a není bezpodmínečně nutné jejich kotvení k betonovému základu, jako tomu je u mnoha jiných druhů zahradních altánů. Altán Pavilon je vytvořen pomocí tradičních tesařských spojů na dlab a čep. Spoje jsou velmi pevné a navíc přirozeně elegantní. Střechu tvoří palubkový záklop o tloušťce 19mm a nenasákavá lepenka V13. Střechu je možné dodatečně osadit také šindelem nebo jí oplechovat. K altánům je nabízeno pestré příslušenství mnoha doplňků, které ještě zvýší jejich design a užitnou hodnotu. Rozměry mohou být upraveny přesně podle vašich konkrétních požadavků.

Detailní informace o jednotlivých dřevěných stavbách najdete na www.domky-delta.cz.

zahradni-altan-Pavilon-2,9-2,9-(4)-1423752073

Související příspěvky

Dřevěné chaty v zimě. Na co je můžete využít?

redakce

Zahradní bazén Vám zajistí zaslouženou rekreaci v letním období

redakce

Bazénová chemie Laguna je správná volba!

redakce