ZAHRADA

Chcete krásný zahradní nábytek z ratanu?

Zahradní nábytek z ratanu se stává nejvyhledávanějším druhem zahradního nábytku u nás. Ještě více, než nábytek z pravého ratanu se ovšem u nás pohledává nábytek z polyratanu. Ten má mnohem více předností a vzhledově jsou tyto materiály srovnatelné. Trápí vás ovšem fakt, že většina výrobců zahradního nábytku z polyratanu má pouze omezený sortiment? Jestli ano, tak si vyberte z ratanového nábytku Vone.

 

Vone nenabízí pouze klasické druhy nábytku z ratanu

Většina výrobců, kteří se soustředí na výrobu zahradního nábytku z ratanu má pouze omezený sortiment. Ten se převážně skládá z menších křesel, konferenčních stolků a židlí. Chybí rozmanitost a pestrost druhů. Ovšem u zahradního nábytku Vone vám pestrost rozhodně chybět nebude. Můžete zde totiž najít nejen klasické druhy nábytku z ratanu, ale mnohem více. V nabídce nechybí ani velké obývací sestavy z ratanu s velkými pohovkami a pohodlnými křesly. Můžete také vybírat i prostorná lehátka na opalování.

 

Vone nabízí také moderní design

Hlavními přednostmi pro ratanový nábytek Vone jsou odolnost a dokonalý design. Právě v oblasti designu je nábytek z polyratanu od Vone výrazně před konkurencí. Ve svém sortimentu mají také nábytek ze série – Artist-Collection. Tato série se vyznačuje exkluzivním designem. Každý kus zahradního nábytku je skvost a originál. Jsou určeny pro všechny, kteří se nechtějí spokojit pouze s průměrem, ale chtějí mít doma opravdový designový skvost.

 

Nábytek Vone najde využití všude

Díky tomu, že je nábytek z umělého ratanu od Vone na vysoké úrovni kvality, najde uplatnění na mnoha místech. Může být využit na domácích terasách a pergolách, ale i v komerčních prostorech. Komerční prostory barů, recepcí, hotelů zahrádek v restauracích nebo zimních zahrad jsou zpravidla velmi zatěžované. Díky tomu jistě oceníte i vysokou odolnost nábytku Vone před vlivy počasí. Také údržba je velice jednoduchá a nábytek je schopen si dlouhodobě udržet svou původní krásu.

Kompletní nabídku nábytku z ratanu naleznete na www.vone.cz.

Související příspěvky

Máme pro vás opravdu odolnou sekačku na trávu

redakce

Zahradní osvětlení musí být nejenom estetické, ale také bezpečné

redakce

Jaro na zahradě

redakce