ZAHRADA

Betonové ploty snadno a rychle

Pro koho jsou určeny betonové ploty? Primárním účelem betonového plotu je ohraničení pozemku. Protože lidé dnes hodně dbají na dostatek soukromí a ochranu vlastního majetku, jsou betonové ploty vyráběny tak, aby byly pevné, masivní a odolné. Betonové ploty jsou stálé a mají dlouhou životnost. Za své vynikající vlastnosti vděčí především vysoce kvalitnímu betonu, ze kterého jsou ploty vyrobeny.

Beton české výroby stálého složení dodá plotu potřebnou stabilitu, pevnost a také pružnost. Tu podporují také ocelové armatury, které jsou součástí konstrukce plotu. Betonový plot se skládá z průběžných a koncových betonových sloupků, které mají po stranách drážky, do těch se zasadí plotové dílce, které jsou vysoké padesát centimetrů, výšku plotu si tak hravě přizpůsobíte vlastním požadavkům. Velkou výhodou je, že betonové ploty jsou prakticky bezúdržbové, prostě si jen na začátku vyberete design plotu, výšku, necháte si jej namontovat a potom se o něj nemusíte vůbec starat a betonový plot vám vydrží sloužit spolehlivě několik desítek let.

Kde si ho můžete objednat? Ploty z betonu prvotřídní kvality vám nabídne firma Kulkabex s.r.o., na stránkách Betonoveploty.net naleznete přehled veškerého sortimentu, můžete se zde na cokoli zeptat a také nechat si zdarma navrhnout a vyčíslit váš vlastní betonový plot. Můžete vybírat hned z několika různých provedení. Velmi oblíbený je betonový plot s dekorem štípaného kamene, skládaného kamene a další, k dispozici jsou vám různé barvy betonového plotu, ze kterých si můžete vybrat. Betonový plot nemusí být jen rovný, vsaďte na obloukové či jiné okrasné zakončení plotu kupříkladu s použitím dřeva. S barevným betonovým plotem to vašemu domu bude zaručeně slušet. Neváhejte a dopřejte si i vy stylový, praktický a okrasný betonový plot.

Související příspěvky

Kristalon najde své využití všude

redakce

Moření česneku

redakce

Borovice lesní je skvělá a nenáročná dřevina k pěstování

redakce