ZAHRADA

Bazénová chemie Laguna je správná volba!

Untitled document

Pro každého, kdo se chce pochlubit dokonale čistým bazénem, by měla být právě bazénová chemie Laguna základní výbavou. Jedná se totiž o super účinný soubor přípravků, díky kterým bude váš bazén dokonale čistý.

Celoroční péče je nutná!

Pokud vlastníte bazén, potom jistě víte, že je nutné se o něj starat celoročně a ne pouze v koupací sezóně. Jestliže jste to nevěděli, tak si to dobře zapamatujte. Naštěstí se nejedná o nic složitého, tedy v případě, pokud vsadíte na bazénovou chemii s názvem Laguna. Tuto bazénovou chemii přináší na český trh společnost STACHEMA.

Vše, co je potřeba

V sortimentu společnosti STACHEMA najdete veškeré přípravky, které jsou pro celoroční péči o bazén nezbytné. V nabídce jsou přípravky, které obsahují chlor ale i ty bezchlórové. Ve vaší výbavě by rozhodně neměl chybět přípravek Laguna chlor šok, který je určen pro rychlou dezinfekci bazénové vody při uvedení bazénu do provozu. Zejména teď v sezóně byste si měli pořídit bezchlórové přípravky řady Laguna OXI, které vodu dezinfikují a efektivně zabraňují tvorbě a růstu řas. Přípravky Laguna OXI vás jistě potěší i tím, že voda po jejich ošetření nepáchne po chloru a nedráždí oči ani sliznici. Tyto přípravky jsou tak vhodné i pro jedince, kteří jsou citlivější na chlor. Do řady laguna OXI patří i speciální přípravek Laguna OXI junior, který je určení k čištění vody hlavně v dětských bazénech a efektivně bojuje proti bakteriím, řasám, houbám, plísním, mykobakteriím i virům. V nabídce jsou například i přípravky pro udržování správného pH vody a řada dalších.

Kompletní nabídku vysoce kvalitní bazénové chemie Laguna najdete na www.stachema.cz

Související příspěvky

Kapková závlaha jako efektivní způsob zalévání zahrady

redakce

Dřevěný altánek od Delta Svratka dodá eleganci každé zahradě

redakce

Patentovaná zámková dlažba Tri-Lock pro náročné

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.