ZAHRADA

Bazénová chemie Laguna je správná volba!

Untitled document

Pro každého, kdo se chce pochlubit dokonale čistým bazénem, by měla být právě bazénová chemie Laguna základní výbavou. Jedná se totiž o super účinný soubor přípravků, díky kterým bude váš bazén dokonale čistý.

Celoroční péče je nutná!

Pokud vlastníte bazén, potom jistě víte, že je nutné se o něj starat celoročně a ne pouze v koupací sezóně. Jestliže jste to nevěděli, tak si to dobře zapamatujte. Naštěstí se nejedná o nic složitého, tedy v případě, pokud vsadíte na bazénovou chemii s názvem Laguna. Tuto bazénovou chemii přináší na český trh společnost STACHEMA.

Vše, co je potřeba

V sortimentu společnosti STACHEMA najdete veškeré přípravky, které jsou pro celoroční péči o bazén nezbytné. V nabídce jsou přípravky, které obsahují chlor ale i ty bezchlórové. Ve vaší výbavě by rozhodně neměl chybět přípravek Laguna chlor šok, který je určen pro rychlou dezinfekci bazénové vody při uvedení bazénu do provozu. Zejména teď v sezóně byste si měli pořídit bezchlórové přípravky řady Laguna OXI, které vodu dezinfikují a efektivně zabraňují tvorbě a růstu řas. Přípravky Laguna OXI vás jistě potěší i tím, že voda po jejich ošetření nepáchne po chloru a nedráždí oči ani sliznici. Tyto přípravky jsou tak vhodné i pro jedince, kteří jsou citlivější na chlor. Do řady laguna OXI patří i speciální přípravek Laguna OXI junior, který je určení k čištění vody hlavně v dětských bazénech a efektivně bojuje proti bakteriím, řasám, houbám, plísním, mykobakteriím i virům. V nabídce jsou například i přípravky pro udržování správného pH vody a řada dalších.

Kompletní nabídku vysoce kvalitní bazénové chemie Laguna najdete na www.stachema.cz

Související příspěvky

Společnosti Hizol – bazény, jezírka, zelené střechy

redakce

Pořiďte si pro vaši zahradu automatický zavlažovací systém!

redakce

Používáte pro údržbu bazénové vody mnoho přípravků? A řekli by jste, že by stačila jedna tableta?

redakce