ZAHRADA

4 důvody proč chtít plechovou garáž

Stání pro automobil je u rodinného domu takřka povinností, navíc svému povozu ukrytím před nepříznivými klimatickými podmínkami prodloužíte životnost. Nabízí se však otázka, pro jaký tip garážového stání se rozhodnout. Stavět několik měsíců finančně nákladný prostor nebo se raději poohlédnout po alternativě? A co když vám řekneme, že již zítra touhle dobou bude vše vyřešené a vaše auto parkovat pod střechou? Ano, plechové garáže mají hned několik důvodů, proč se pro ně rozhodnout a my se na ně v tomto článku podíváme.

 

Úspora financí

Plechové garáže přinášejí v první řadě úsporu finančních prostředků, jelikož se nemusí pro ně zhotovovat základová deska. Osazují se pouze na betonové patky nebo základy. Pořizovací náklady plechové garáže startují na něco málo přes deset tisíc korun. Již za tak příjemný peníz lze mít do 24 hodin připravený přístřešek pro svůj automobil. Do 25 m2 se nemusí žádat o žádné povolení, stačí stavbu jen ohlásit a tím je vše vyřešené.

 

Plechové garáže šetří čas

Plechové garáže vám mimo jiné ušetří velké množství času spojeného s výstavbou klasické garáže. Nemusíte tak na výsledek čekat několik měsíců, ale do 24 hodin disponovat již plně funkčním prostorem pro své auto.

 

Variabilita rozhodnutí

Levné plechové garáže na míru si navíc maximálně přizpůsobíte svým požadavkům s ohledem na atypičtější rozměr, libovolnou barvu či kombinaci několik modelů v jednom. Opravdu záleží jen na vašem přání, nejsou zde žádné limity.

Bezúdržbové a odolné

Tyto dva pojmy patří k vysoce populárním vlastnostem, které ve své kombinaci zaručují naprostý TOP stav. Díky přítomným kvalitním zinkovaným plechům není nutné o konstrukci nikterak pečovat a přes to vám poskytne maximální odolnost proti korozi i nepřízni klimatickým podmínkám. Díky tomu bude vaše auto vždy v bezpečí.

Pro bližší informace navštivte internetové stránky na adrese https://www.hobbytec.cz.

Související příspěvky

Trápí vás vysoké hodnoty pH v bazénové vodě před zazimováním?

redakce

Netahejte se s těžkými hadicemi

redakce

Najděte kouzlo grilování na lávovém kameni

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.