TIPY

Značkové korkové podlahy vás překvapí svou životností

Líbila by se vám podlaha, která se může pochlubit dlouhou životností, přírodním původem a tvarovou stálostí? V tom případě si nenechte ujít korkové podlahy, které mají mnoho pozitivních vlastností. Ty vás přesvědčí o tom, že korková podlaha je tou správnou krytinou ve vaší domácnosti!

 

Jaké jsou výhody korkové podlahy?

Na výrobu korkových podlah se používá kůra z dubu korkového. Tato přírodní podlahová krytina se hodí i do vlhčích místností a hospodyňky na ní ocení to, že se snadno udržuje. Tato podlaha je výjimečná svou pružností a příjemně se po ní chodí. Má výborné tepelně-izolační vlastnosti a odpuzuje prach. Korková podlaha je proto vhodná i do rodin s alergiky. V neposlední řadě je tato podlaha ekologickým produktem a splňuje vysoké nároky na zdravotní nezávadnost.

 

Vyberte si korkovou plovoucí podlahu nebo dlaždice!

Korkové podlahy jsou bezesporu nejlepším přírodním tepelným izolantem. Jejich pokládka je jednoduchá a můžete je buď nalepit, nebo položit plovoucím systémem. Na výběr máte ze dvou typů korkových podlah: dlaždic k lepení a plovoucích podlah. Korkové dlaždice zakoupíte o rozměrech 30 x 30 cm nebo 60 x 30 cm a s dostatečnou tloušťkou. Dlaždice se musejí nalepit na rovný povrch a nesmí se mezi nimi dělat příliš silné spáry.

 

Plovoucí podlahy Wicanders ošetřené keramickým lakem

Pokud spíše zvažujete korkové plovoucí podlahy, doporučujeme vám výrobce Wicanders. Podlahy od tohoto výrobce jsou tvořeny korkovou podložkou, nosnou deskou HDF a nášlapnou vrstvou z korku. Ukotvují se tzv. zámkovým spojem a jsou ošetřeny keramickým lakem WRT proti odření a škrábancům. Na výběr máte z několika kolekcí, které působí přirozeným dojmem. Seženete je v několika zajímavých dekorech.

 

Kolekce Wicanders do domácnosti i kanceláře

Jaké si můžete zakoupit plovoucí podlahy značky Wicanders? Nesmírně populární jsou plovoucí podlahy z kolekce Wicanders ORIGINALS. Ty jsou charakteristické citlivě vybranými dekory v nejvyšší kvalitě zpracování. Hodí se hlavně do bytu a kanceláří s nižší zátěží. Kolekce Wicanders PERSONALITY je osobitá a své uplatnění najde v každé místnosti: dětském pokoji, ložnici, obývacím pokoji, kuchyni i v koupelně. Položit se může také do kanceláří s nižší zátěží.

 

Nadčasové kolekce Wicanders

Kolekce Wicanders IDENTITY připomíná některými svými dekory kámen. I tato kolekce je opatřena ochrannou vrstvou. Z toho důvodu vydrží podlahy z této kolekce dlouho jaké nové a jsou chráněné před poškozením. Poslední kolekce Wicanders SPECIALITY váš potěší širokou škálou dekorů a barevných odstínů, díky čemuž ji hravě sladíte s ostatním vybavením v místnosti. Chtějte ve své domácnosti to nejlepší a vsaďte na jednu z těchto čtyř kolekcí.

Korkové podlahy jsou tou správnou volbou nejen do vaší domácnosti, ale i do kanceláře s nižším provozem. Chtějte po korkové podlaze komfortní a elegantní vzhled a svěřte se do rukou značky Wicanders!

Vždy je ale nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě. Rádi vám s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme i tam.

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.supellex.cz/

Související příspěvky

RENOVACE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU

redakce

Vyuďte si doma maso nebo klobásky, které vám budou všichni chválit

redakce

Chraňte svůj domov před nezvanými návštěvníky. Bezpečí začíná u kvalitních dveří

redakce