Search

Změna interiéru – snadno, levně a rychle

Když vás začne stávající interiér trochu nudit, pak nastává ideální čas na změnu. Ta přitom nemusí být vůbec drahá – není třeba hned myslet na rekonstrukci. Stačí pořídit pár bytových doplňků, vyzkoušet několik jednoduchých triků, znát pár fíglů a „nový“ byt je na světě. S pomocí originálních kousků váš interiér získá zcela novou tvář a prokoukne k nepoznání. A až se vám okoukají i ty, můžete je jednoduše vyměnit za jiné.

 

Zajímavý prvek

Pokud toužíte po opravdu rychlé proměně bydlení, pak vsaďte na nástěnné dekorace. Právě stěny totiž tvoří důležitou součást našich domovů. Holé zdi však působí studeně a neútulně, proto je zkuste oživit a probudit. Tyto dekorace můžete umístit do obývacího pokoje, kuchyně či koupelny. Vybírat lze z ručně vyráběných dekorací nebo dekorací s ornamenty. Neotřelým designovým doplňkem jsou vtipné cedule s nápisy, díky nimž získá vaše domácnost punc jedinečnosti. Stylové citáty modernímu interiéru zkrátka sluší.

Výstřižek

Krásné a praktické

Zvlášť obezřetně vybírejte doplňky do koupelny. Musí se v nich totiž skloubit nejen estetika a design, ale především funkčnost. Neslouží totiž pouze jako dekorace, ale pomáhají nám ulehčit každodenní povinnosti a usnadnit hygienu. Neobejdeme se bez nich při čištění zubů, umývání rukou nebo sprchování. Jedná se o tak obyčejné věci jako je zásobník na mýdlo nebo držák na kartáčky. Bez nich je koupelna nejen prázdná, nudná a fádní, ale především absolutně nepraktická. Tvar a barvu vybírejte podle obkladů, nábytku nebo podlahy. Záleží na vašem vkusu a celkovém konceptu koupelny, jestli dáte přednost klasice, moderně či retro stylu. Soustřeďte se také na materiál, z něhož jsou vyrobeny. Měl by odolat vlhkému prostředí, které v této místnosti panuje. Chybět nesmí ani koše na špinavé prádlo. Pocit zabydlenosti dodají koupelnové předložky, které jsou velmi příjemné na dotyk a zajišťují bezpečnost v koupelně, ochrání vás totiž před uklouznutím a úrazem.

Zútulněte váš byt a dolaďte ho do poslední detailu.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *