Search

Zdá se vám, že vaší zahradě něco chybí? Třeba je to dřevěný altán!

Dokonale vybavený a zařízený interiér, který je v souladu s elegantní a útulnou zahradou. To je cílem drtivé většiny majitelů rodinných domů v dnešní době. Mnohdy na vybavení interiéru spolupracujeme s předními architekty, ale na zahradu se často zapomíná. I ta si ovšem zaslouží svou péči. Přijde vám, že ať se snažíte, jak se snažíte, tak že vaší zahradě něco chybí? Na zahradách by neměla chybět dřevěná stavba – třeba elegantní dřevěný altán.

altan-pavilon_390x390-3-1423751942

Altány jsou elegantnější než pergola

Proč na zahradu vybírat altány, když nejčastějším druhem zahradních staveb u rodinných domů jsou pergoly? Důvodů je více, ale ten hlavní je v eleganci obou staveb. Pergoly jsou druhem dřevěných staveb na zahradu, jenže jejich konstrukce je zaměřená spíše na praktické využití. Žádná přidaná hodnota v oblasti designu. Altány jsou přeci jen více zaměřené na eleganci. A právě propojení elegantního vzhledu společně s praktickým využitím odlišuje altány od pergol. Součástí konstrukce altánů bývá mnoho dekoračních prvků pro ještě větší design na zahradách. Zároveň také slouží jako místo pro posezení s rodinou a přáteli na čerstvém vzduchu třeba při venkovním grilování.

 

Altán PAVILON od DELTA Svratka s.r.o. je ideálním příkladem

Ideálním příkladem toho, jak má vypadat elegantní altán do českých zahrad, PAVILON od výrobce DELTA Svratka s.r.o. Právě společnost DELTA Svratka s.r.o. patří mezi největší specialisty v oblasti výroby dřevěných staveb z kvalitních materiálů. PAVILON je čtyřboký zahradní altán s jehlanovou střechou. Konstrukci tvoří smrkové profily 85 x 85 mm, stojky v rozích jsou spojeny okrasnými žebřinami. Tesařský spoj stojky s vaznicí je proveden klasickým způsobem, tedy na dlab a čep. Střešní záklop tvoří smrkové palubky a jako střešní krytina je zvolena nenasákavá lepenka. Součástí altánu PAVILON jsou také 2 květináče o rozměru 40 x 40 cm.

 

Bližší specifikaci tohoto produktu a omeletní nabídku dřevěných zahradních staveb můžete najít na www.domky-delta.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *