TIPY

Základní pravidlo saunování. Bez kvalitního ručníku to nepůjde

Letní sezóna koupání a saunování opět startuje! Takže zahoďte svůj ostych spolu s nepraktickými bílými prostěradly a dopřejte si letos docela jiný komfort! Pro sebe sáhněte po speciálních saunovacích ručnících a nezapomeňte ani na děti!

A proč jsou speciální saunovací textilie lepší, než ty běžně dostupné? Do sauny totiž chodíme zásadně bez plavek (pokud to děláte jinak, ohrožujete své zdraví i komfort při saunování), a pokud se chceme vyhnout nepříjemnému faux pas, je třeba volit textile, které z propocené kůže zaručeně nesklouznou!

A kvalitní saunové osušky jsou přesně takové. Jejich vrchní strana vás potěší svým hladkým povrchem s jemnou přírodní strukturou a vytkanými proužky. Snadno ji tak omotáte okolo sebe a zachytíte v přeložených místech (pro ještě větší pocit bezpečí mají saunové osušky a ručníky všechny čtyři strany lemované), vnitřní hebké bílé froté vás pak okouzlí jemným dotekem příjemné látky, v níž se budete cítit pohodlně za všech okolností. A samozřejmostí je i vysoká savost tohoto materiálu.

Saunové osušky vezmete s sebou kamkoliv

Saunové osušky mají navíc oproti těm klasickým i další výhodu – nesou tak objemné, a snadno se vám vejdou i do menšího zavazadla. A použít je samozřejmě můžeme i na pláži, u moře, nebo třeba jako nenápadného a přitom praktického společníka do koupelny. Rozhodně se tak nemusíte bát, že by vám zůstaly bez užitku ležet v šuplíku.

Náš tip: Proužky na vnější straně osušky pomáhají vytvarovat siluetu postavy. Můžete si tak dopřát estetickou relaxaci bez obav, že budete zase vypadat jako ten příslovečný pytel od brambor.

Dětem pro radost z koupání

Ale zapomínat bychom neměli ani na nejmenší členy rodiny. Plážové osušky s dětskými motivy potěší malé milovníky vody třeba postavičkou Krtka, Snoopyho nebo veselou opičkou. Jsou dostatečně velké, takže se na nich mohou děti opalovat, hrát si a nakonec se do nich zabalit. Vysoká gramáž zaručuje navíc skvělou savost a příjemný komfort při styku s jemnou dětskou pokožkou. Vyrazte vstříc létu s náručí plnou barev a hebkosti!

Související příspěvky

Žáruvzdorné sklo nepraskne jen tak …

redakce

Hledáte odolný a elegantní materiál na okna? Vyberte si hliník

redakce

Strojové čištění koberců a sedaček Praha

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.