Search

Z našich produktů vybíráme: Recepce

Udělejte na klienta hned napoprvé dobrý dojem díky recepci. Na pohled přívětivé a zorganizované vstupní pracoviště s příjemným personálem vypoví o firmě víc, než byste si mysleli. Lidé navštěvující Vaši společnosti vždy přijdou nejprve do kontaktu s recepční a až posléze pokračují dál za konkrétní osobou. Z tohoto důvodu nepodceňujte výběr reprezentativní recepce ani schopných pracovníků. Klient by měl hned při vstupu dostat maximální servis, který ho přesvědčí pokračovat dál do firmy a spolupracovat s ní.

Recepce – vizitka firmy

Společnost TOP OFFICE zákazníkům ze svého sortimentu nabízí hned čtyři typy zařízení recepce. Jde o různorodé varianty a designy, z nichž si vybere menší firma i velký podnik. Recepce Smart, Time, Essedra i Miro jsou funkční, pohodlné, přehledné a díky vhodně zkombinovaným úložným prostorům a pracovním plochám působí uspořádaně. Uvedená čtveřice modelů recepcí tak splňuje veškeré nároky klientů společnosti TOP OFFICE i jejich zaměstnanců.

 

V podnikových barvách

Při pohledu do nabídky jednotlivých barevných variant recepce Miro budete jistě příjemně překvapení. Recepci snadno přizpůsobíte firemní image i designu a barevnosti ostatních kanceláří. Škála barev, použitelných na středový panel pultu, obsahuje na čtyřicet pestrých odstínů v matu i lesku. Mimo to lze vybírat i z dřevěných či skleněných dekorů. Recepci Miro tak velmi snadno přizpůsobíte barvám a celkovému zařízení firmy.

 

Variabilní koncepce

Konstrukční řešení recepce Miro je navrženo velkoryse ke všem typům prostorů. Rovné či rohové pulty snadno zapadnou do dispozic vstupních hal administrativních budov i nevelkých firem. Varianta Miro vyhoví všem představám o reprezentativní recepci.

 

Síla jedinečnosti

Vedle katalogové nabídky produktů společnosti TOP OFFICE jsou Vám k dispozici i služby architektů, kteří mohou recepci navrhnout přesně podle Vašich přání a požadavků. Díky tomu recepce přesně zapadne do dispozic a konceptu vstupní haly a stane se skutečnou bránou do firmy.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *