TIPY

Vyuďte si doma maso nebo klobásky, které vám budou všichni chválit

Jídlo patří ke každodenní součásti našich životů. Je skvělé, když si najdeme způsob, jak jej budeme připravovat, a tento způsob nás náramně baví. Ženy mnohdy rády vaří, pánové rádi grilují či udí. Pokud vás láká koupě udírny, neváhejte. Rychle si osvojíte práci s ní a pokrmy, které položíte na stůl, budou nejen voňavé a hezké na pohled, ale především lahodné.

Vyberte si udírnu dle způsobu uzení

Dříve se u nás používaly udírny, v nichž jsme udili za pomoci různého kusového dřeva. Švestka, jabloň a další byly ideální pro uzení masa, klobás i sýrů. Dnes je tomu stejně, ale koupit si můžete nejen dřevěné udírny, v nichž můžete udit studeným kouřem, ale i udírny elektrické a oblíbené, úsporné udírny Borniak.

Pokud si nejste zcela jisti, podle čeho a jak si vybrat, můžete si v některých obchodech udírnu vyzkoušet. Tak tomu je třeba u společnosti Vladeko, jejíž prodejny můžete najít v Zahradním centru Vladeko Tachlovice v Praze – západ nebo v Nákupní Galerii Harfa na Praze 9.

Zahradní gril s udírnou

Jestliže rádi grilujete, mohl by se vám líbit zahradní gril s udírnou Smoky Fun. Právě ony jsou zajímavé už svými rozměry, masivním zpracováním a především tím, jak dokonale kombinují přednosti domácích udíren a klasických zahradních grilů. Lze je použít k přímému i nepřímému grilování, ale také v nich udit souběžně s grilováním. Připravit si můžete jak grilované steaky, tak oblíbené uzené maso a klobásy.

Jejich masivní konstrukce a velké grilovací a udicí rošty je předurčují nejen k domácímu použití, ale i k využití v restauracích, na koupalištích, na fotbalových stadionech a podobně.

Podívejte se na kompletní sortiment z e-shopu grilykrby.cz a vyberte si vše potřebné pro úspěšné a chutné uzení nejrůznějších pokrmů, které si můžete připravit v létě i v zimě.

Související příspěvky

Bylinky do truhlíků

redakce

Beton? Ne, anhydrit!

redakce

Kupte si zahradní nábytek, s nímž vám bude na terase i zahradě mnohem lépe

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.