TIPY

Výrobce zahradního nábytku VLADEKO – vysoká kvalita za nízké ceny

Dovolujeme si Vám představit českou společnost VLADEKO zabývající se výrobou zahradního nábytku, která svou produkcí dominuje na českém trhu. Dřevěný nábytek zdobil interiéry již ve středověku. Velký průlomem v technologii ve zpracování dřeva bylo ohnutí hranolu dřeva, přestože staří Egypťané 3 000 let před n.l. znali základy zpracování tenkých listů dýh do kompaktního celku. Firma VLADEKO nabízí široký sortiment zahradního nábytku, kde se snoubí vysoká kvalita s nadčasovým designem a jedinečnými cenami. Zahradní nábytek vyrobený ze dřeva má dlouhou životnost a je velice pevný – vydrží desetkrát déle než nábytek vyrobený z lamina. Máte možnost si v těchto dnech zahradní nábytek objednat za akční ceny s dopravou ZDARMA.

 

Bezkonkurenční zakázková výroba – výroba na míru

Společnost VLADEKO díky šikovným truhlářům a zkušeným řezbářům nabízí výrobu interiérových a exteriérových dřevěných prvků na zakázku. Potřebujete vybavit svůj dům, chatu, chalupu, byt, kancelář, restauraci, hotel a jiný objekt dle vlastních představ? Zakázková výroba se rozjela na plno před několika lety a společnost VLADEKO má již na kontě řadu spokojených zákazníků, berou v úvahu i detaily, které mohou laikovi uniknout. Máte možnost si nechat vyrobit dřevěné schody, králikárnu, altány, pergoly, zahradní domky a chatky, garáž nebo obyčejnou psí boudu či ptačí budku. Individuální přístup k zákazníkovi – společnost VLADEKO, pokud to bude v jejich možnostech, se pokusí splnit každé Vaše přání.

 

Kvalitní palivové dřevo za rozumné ceny

Prázdniny končí a je třeba pomýšlet na topnou sezónu. Pokud sháníte kvalitní palivové dřevo za rozumnou cenu, tak svou objednávku můžete uskutečnit přes toto mobilní číslo – 606 512 478, kontraktní osoba Linhart Luboš. Štípaná polena jsou narovnané do jednoho prostorového metru v dřevěné bedně. Palivové dříví je vhodné do krbu či zahradního kotle na dřevo a jedná se o listnatou dřevinu – dub, buk, habr a další.

Související příspěvky

Nenechte tuto zimu vyhrát nad svými účty za vytápění domu

redakce

Mytí oken demineralizovanou vodou

redakce

Postavte si na obranu vašeho soukromí plot

redakce