TIPY

Výroba vlnité lepenky až do Vašich domovů

Krabice z vlnité lepenky jsou běžnou součástí našeho života a vídáme je pravidelně v obchodech nebo při při přepravě zboží. Lepenkové krabice jsou geniálním výrobkem, který je šetrný k životnímu prostředí, zároveň je levný a vydrží velmi těžkou zátěž. A jak tento výrobek z vlnité lepenky využít běžně v domácnosti?

 

Krabice z vlnité lepenky poslouží při skladování a organizování věcí

Krabice z vlnité lepenky doma poslouží jako skvělý pomocník pro skladování a organizování věcí. Jejich jednoduchost Vám může dát prostor pro vlastní kreativitu. Kartonové krabice si můžete dle vlastních preferencí polepit, ozdobit či pomalovat a v domově si je poté hrdě vystavit. V případě umístění krabic do uzavřených úložných prostor si krabice z vlnité lepenky můžete pro větší přehlednost popsat a roztřídit si věci dle kategorií nebo frekvence používání. Vyberte si krabice z vlnité lepenky u společnosti Krabice s.r.o., která nabízí různé typy a rozměry těchto krabic. V případě speciálních požadavků si dokonce můžete nechat tyto kartonové krabice vyrobit na míru. Vyrobené obaly Vám poté po Praze přivezou zdarma!

A jak taková výroba vlnité lepenky probíhá?

Výroba vlnité lepenky je nenáročná a šetrná k životnímu prostředí. K výrobě vlnité lepenky se využívá surový papír a škrobové lepidlo. Surové papíry jsou z recyklovatelných materiálů a škrobové lepidlo se řadí k obnovitelným surovinám. Vlnitá lepenka se tak stává ekologickým produktem, který koluje recyklačním oběhem. A jak výroba vlnité lepenky probíhá? Nejprve se zahřeje papír a zvlhčí vodní párou. Papír následně díky tlaku a teplu prochází mezi dvěma ozubenými válci. Posléze se vlnové výstupky potřou škrobovým lepidlem a ve finále se na vlnky nalepí dva hladké pruhy papíru. Vlnitá lepenka je tak hotová a připravena na svůj životní koloběh.

Související příspěvky

Dryperátor přináší revoluci! Sušení prádla díky němu dostává novou dimenzi!

redakce

Halloween se blíží. Je dobré se na něj připravit

redakce

Trpíte bolestmi hlavy? Třeba za nimi stojí vaše staré žárovky

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.