TIPY

Výroba vlnité lepenky až do Vašich domovů

Krabice z vlnité lepenky jsou běžnou součástí našeho života a vídáme je pravidelně v obchodech nebo při při přepravě zboží. Lepenkové krabice jsou geniálním výrobkem, který je šetrný k životnímu prostředí, zároveň je levný a vydrží velmi těžkou zátěž. A jak tento výrobek z vlnité lepenky využít běžně v domácnosti?

 

Krabice z vlnité lepenky poslouží při skladování a organizování věcí

Krabice z vlnité lepenky doma poslouží jako skvělý pomocník pro skladování a organizování věcí. Jejich jednoduchost Vám může dát prostor pro vlastní kreativitu. Kartonové krabice si můžete dle vlastních preferencí polepit, ozdobit či pomalovat a v domově si je poté hrdě vystavit. V případě umístění krabic do uzavřených úložných prostor si krabice z vlnité lepenky můžete pro větší přehlednost popsat a roztřídit si věci dle kategorií nebo frekvence používání. Vyberte si krabice z vlnité lepenky u společnosti Krabice s.r.o., která nabízí různé typy a rozměry těchto krabic. V případě speciálních požadavků si dokonce můžete nechat tyto kartonové krabice vyrobit na míru. Vyrobené obaly Vám poté po Praze přivezou zdarma!

A jak taková výroba vlnité lepenky probíhá?

Výroba vlnité lepenky je nenáročná a šetrná k životnímu prostředí. K výrobě vlnité lepenky se využívá surový papír a škrobové lepidlo. Surové papíry jsou z recyklovatelných materiálů a škrobové lepidlo se řadí k obnovitelným surovinám. Vlnitá lepenka se tak stává ekologickým produktem, který koluje recyklačním oběhem. A jak výroba vlnité lepenky probíhá? Nejprve se zahřeje papír a zvlhčí vodní párou. Papír následně díky tlaku a teplu prochází mezi dvěma ozubenými válci. Posléze se vlnové výstupky potřou škrobovým lepidlem a ve finále se na vlnky nalepí dva hladké pruhy papíru. Vlnitá lepenka je tak hotová a připravena na svůj životní koloběh.

Související příspěvky

Až se jaro zeptá, co jsi dělal v zimě

redakce

Pryč s bolestí krku po probuzení!

redakce

4 tipy, jak vybrat správné prostěradlo

redakce