Search

Vánoční úklid – rychle a efektivně

Příprava na Vánoce se obvykle motá zejména kolem cukroví, dostatku jídla i pití, dárků a nádherně vyzdobeného stromečku. Patří k tomu však mnohem více. Přivést domácnost do té správné vánoční nálady totiž stojí mnoho úsilí. A základem je čistá domácnost, kde se budou ozdoby vyjímat jako klenot.

 

Bez stresu

Hlavní břímě samozřejmě leží na ženách. Je složité ukočírovat děti, svoje zaměstnání a ještě zařídit celou domácnost, aby byla připravená na nadcházející svátky. Není však potřeba se stresovat, mnoho prací si lze výrazně zjednodušit či ukrátit. Stačí k tomu mít vhodné prostředky a dobrý časový plán.

Vzhledem k tomu, že většina hospodyněk považuje vánoční úklid za velký, možná jej budete chtít využít i k tomu, abyste domácnost zbavila věcí, které již nikdo z rodiny nepoužívá. Budete možná překvapená, kolik přebytečných věcí se vám doma povaluje. Před samotným úklidem se ujistěte, že máte vhodné úklidové přípravky. Ty jsou totiž klíčové k rychlému úklidu. K tomu patří i houbičky či hadříky, které dobře polapí prach, smyjí špínu či pomohou naleštit chromované vybavení.

 

Začněte okny

Předtím než se vrhnete na kuchyň, obývák či ložnici, zaměřte se na okna. I sebeuklizenější domácnost nepůsobí čistě, pokud se neblýskají okna. Pro mnoho žen je mytí oken čiré utrpení, a není divu – avšak jednou za čas se to udělat musí. A kdy jindy než před Vánoci!

Naštěstí jsou pryč doby, kdy existoval jen jeden druh saponátu a okna se musela nejenom pečlivě očistit, ale také naleštit. S novým multifunkčním čističem oken Orava CO-270 vám umytí oken nezabere ani hodinu! Tento šikovný pomocník představuje doslova revoluci v mytí oken. Okna jednoduše očistíte saponátem s houbičkou a poté odsajete vodu i se špínou. Okna zůstanou čistá a bez potřeby leštění. Zařízení je vybavené HEPA filtrem, takže odsaje přebytečnou vlhkost nejen u oken, ale můžete jej také použít i na obkladačky v koupelně či kuchyni, na dlažbu či na snadný úklid zrcadel. Čistič oken obsahuje také funkci vysávání suchých nečistot. Hravě s ním tak zvládnete vysát záclony, postel či pohovku.

Ušetřete si čas a námahu s novým čističem oknem Orava CO-270! Najdete jej na www.orava.info.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *