TIPY

Úprava vody

Voda je nedílnou součástí vůbec našeho bytí a nebytí. Pít čistou vodu pak představuje naprostou samozřejmost. Kvalitní úprava pitné vody je tak zcela zásadní. Ovšem i průmyslová voda má svá úskalí. Úprava vody tak může být hodně různorodá. K tomu nám však napomáhají prověřené filtry na vodu, které zajišťují vždy dokonalý výsledek.

Na co se nejvíce hledí při úpravě vody? Důraz je kladen nejen na odebírání mechanických nečistot a dezinfekci vody, ale také na snížení tvrdosti, odstranění železa, manganu, dusičnanů a amonných iontů, a mnoho dalšího. Tohle vše nám, mimo obdobná zařízení, zajišťují kvalitní filtry na vodu, které dodají vodu v takovém stavu, v jakém potřebujeme.

Pro domácnosti, pracoviště, ale také veřejná místa, je úprava pitné vody velmi důležitá. Právě zde přijde s pitnou vodou do styku nejvíce lidí. Každý poskytovatel pak ručí za její kvalitu a má tak povinnost hlídat její aktuální stav. Dobře zvolené filtrovací zařízení k tomu může napomoci. Platí to především v případech, kdy bereme vodu přímo z vrtu, studny, nebo jiného podpovrchového zdroje. Zde je třeba dbát zvýšené opatrnosti. V průmyslovém sektoru je voda používána například pro chladírenský okruh. I zde je vyžadována taková úprava vody, aby nedošlo k jakémukoliv poškození.

Společnost HYDROFILTER je specialista v oblasti filtrace, čištění vody a jejích úprav. Postup s každým klientem je stejný, přesto vždy individuální. Nejprve na základě rozboru vody vypracujeme návrh použité technologie. Maximální důraz klademe na kvalitu spolu s energetickou náročností, jednoduchost obsluhy i na dlouhodobí provoz v rozličných podmínkách. Pro zachování špičkové úrovně nabízíme našim klientům i pravidelný servis instalovaných zařízení. Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte kontaktovat naše odborníky.

Související příspěvky

Vybrat v Praze byt v novostavbě nebo ve starším domě?

redakce

Velké kouzlo neviditelnosti s Pattexem

redakce

Technologie pískování a co to vlastně znamená

redakce