TIPY

Toužíte po bydlení v centru Prahy? Vaší volbou by měl být projekt La Corte Praha

Existuje jen málo projektů, které se díky svému osobitému zpracování těší pozornosti odborné veřejnosti a současně i oblibě těch, kteří touží po bydlení v nich. Do této kategorie velmi úspěšných projektů patří právě La Corte Praha, který překvapuje v mnoha ohledech. Projekt vyniká svým umístěním i provedením. Je-li vaším snem luxusní bydlení v centru Prahy, je téměř vaší povinností číst dále a dozvědět se více.

Unikátní projekt přímo na Praze 1

La Corte Praha patří mezi nové developerské projekty v Praze. V roce 2012 získal ocenění realitní projekt roku a získal i prestižní cenu architektů. Důvodů k tomu bylo hned několik. Prvním z nich je netradiční umístění projektu. Nachází se v ulici Petrská, která leží téměř v srdci městské části Praha 1. Projekt vznikl citlivou rekonstrukcí čtyř původně činžovních domů z 18. století. Při přestavbě byly použity velmi kvalitní materiály od předních italských značek, které budovám dodaly osobité kouzlo. Vznikl tak jedinečný komplex, který dnes může nabídnout velmi luxusní bydlení v bytech několika velikostí.

 3b7461e9aeac413ab2bb1c9c097d5faa

V nabídce jsou aktuálně byty o dispozicích 2+kk a 3+kk s velkorysým vnitřním prostorem. Nachází se zde i super luxusní byty 4+kk, které nabízí 150 čtverečných metrů obytné plochy. Je možné koupit byt nezařízený, částečně či kompletně zařízený. Ke každému bytu je k dispozici garážové stání. Objekt má recepci s ostrahou, takže jsou všichni rezidenti v maximálním bezpečí.

Proč právě zde?

Exkluzivní bytový projekt La Corte nabízí super komfortní bydlení přímo v srdci našeho hlavního města. Budoucí rezidenti to odsud budou mít vlastně kamkoliv blízko. Nebližší stanice metra Florenc je vzdálena jen několik minut chůze. Nedaleko se nachází Letenské sady, takže je to kousek i do přírody. Navíc potěší blízkost obchodů, restaurací, škol, skolek i lékařských zařízení.

 4750076ca84b45b9aeb153bdb8a19a1e

Více se o projektu dozvíte na novostavby na Praze 1.

Související příspěvky

Když se izoluje papírem

redakce

Letní nezbytnosti: sítě proti hmyzu nesmí chybět ve vaší domácnosti

redakce

Sedačky na míru Praha? V e-shopu Milenium žádný problém!

redakce