Search

Svítidla Eseo – nadčasová řada osvětlení vyvinutá společností Philips

Pro hřejivou atmosféru i nadčasový efektivní výsledek vyvinul jeden z předních výrobců svítidel Philips produktovou řadu svítidel nazvanou Eseo. Philips Eseo klade důraz na vzhled a funkčnost osvětlení a jeho kvalitní konstrukce zaručuje dlouhou životnost a skvělý design. Svítidle Eseo najdou uplatnění v klasických i moderních interiérech a efektivně dotvoří atmosféru domácnosti i komerčních prostor.

 

Philips zná potřeby svých zákazníků

Philips Eseo disponují plně funkčním zpracováním a přitom byla zachována cenová dostupnost. Proto si mohou dovolit Eseo nejen kancelářské prostory, ale i běžní spotřebitelé. Cena svítidel nebyla při výrobě Eseo řady osvětlení parametrem číslo jedna, ale byla na ní myšleno od počátku výroby a protože Philips vyniká především ve znalosti přání a potřeb svých zákazníků, podařilo se vyprodukovat svítidla s funkční konstrukcí a z vysoce kvalitních materiálů. Moderní svítidla Eseo jsou vyráběna téměř výhradně z kovu, některá se sklolaminátovými doplňky.

bb

Standardní patice pro snadnou volbu i výměnu světelného zdroje

Ve svítidlech Eseo jsou použity standardní patice pro možnost výběru různých světelných zdrojů. Zvolit tak můžete úsporné kompaktní žárovky, efektivní LED zdroj, halogenové či standardní žárovky podle potřeby navození atmosféry a také úspory. Díky této konstrukci s paticí, do které lze vybrat širokou škálu světelných zdrojů, lze zdroje také snadno vyměňovat i v průběhu používání svítidel.

 

Nadčasový design se snoubí s funkčností

Nadčasový design svítidel Philips Eseo vám zaručuje, že se neokouká ani za několik let. Můžete dotvořit moderní interiér i klasické vybavení domácnosti. Při pořízení svítidel Eseo vám bude určitě vyhovovat také jejich snadná instalace. Jednoduché i moderní nadčasové tvary svítidel nejen dobře vypadají, ale také dokonale plní svou funkčnost. Protože jsou svítidla Eseo vyráběna s ohledem na předchozí modely a v souvislých řadách, můžete jimi vybavit celý interiér a dosáhnout tak uceleného vzhledu. Navíc i při pořízení některé ze starších modelů a následné koupi nově vyvinutého se vám k sobě budou vždy dokonale hodit.

cc

Správná volba

Řada svítidel Eseo dotvoří vzhled kancelářských prostor i domácností a poskytnou potěšení z osvětlení. Protože se jedná o kvalitní materiály i zpracování svítidel, můžete se navíc těšit z jejich dlouhé životnosti a jednoduché údržby.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *