TIPY

Stolní lampy 4Concepts

Při rekonstrukci jednotlivých pokojů se především myslí na vhodně zvolené barvy, podlahovou krytinu či nábytek. Teprve až nakonec přicházejí bytové doplňky, které musí odpovídat určitému designovému provedení. Pokud se chcete vyvarovat omšelosti nebo tuctovému vzhledu, určitě si svou snahu o překrásné bydlení nenechte pokazit jednoduchými doplňky a zaměřte se například na stolní lampy 4Concepts. Jedná se o produkty společnosti Touch Point, která se pokusila vytvořit unikátní stolní lampy s kladeným důrazem na luxusní vzhled. I přes to se stolní lampy této značky prodávají za velice překvapivě nízkou cenu.

 

Stolní lampy s historií

Stolní lampy 4Concepts jsou vytvářeny zkušenými skláři, kteří se výrazně podepisují pod finální podobu jednotlivých modelů. Stolní lampy z této oblasti se vyznačují zcela jedinečným vzhledem, při jejichž výrobě se nezapomíná na bohaté tradice tavení skla.

ravenna1

Jejich použitelnost je staví před ostatní modely stolních lamp. Skvěle se hodí do jakéhokoliv interiéru. Jen těžko naleznete půvabnější doplňek na dotvoření celkové atmosféry. Tato skvělá svítidla se tak hodí jak do tradičně navržených pokojů, tak i do moderně laděných konceptů.

 

Stolní lampa Bilbao

Stolní lampa by neměla působit nikterak extravagantně a už vůbec by neměla přebít vše, co se v daném pokoji nachází. Právě vhodně zvolený design s nádechem originality a moderního vzhledu dokáže vnést do jakéhokoliv konceptu příměs senzační atmosféry.

Přesně tak působí i stolní lampa Bilbao, která se stává horkou novinkou internetové prodejny Osvětlení-svítidla. Jedná se o mimořádně pohlednou lampu z čirého skla. Hodí se takřka do všech interiérů od ložnice, přes obývací prostory až po hotelové pokoje i restaurace.

 

Podívejte si na další modely stolních lamp z řady 4Concepts na internetových stránkách prodejce na adrese http://www.osvetleni-svitidla.com/.

Související příspěvky

Ruční nářadí se prodává samo, specializovaný obchod je snem každého kutila

redakce

Nemovitost na správné adrese aneb reality Středních Čech

redakce

Jak vybrat sedací soupravu?

redakce