TIPY

Stínící technika Louver nejen jako funkční prvek

Na trhu se objevuje hned několik možností jak si příjemně zatemnit nebo zastínit daný prostor v domácnosti či kanceláři. Na druhou stranu je však těžké se v této rozsáhlé nabídce zorientovat. Pokud vybíráte podle nejnižší dostupné ceny, je velmi nepravděpodobné, že stínící technika do interiérů bude sloužit více jak rok nebo dva. Zainvestujte do kvalitnějších produktů a vytvořte si v domácích podmínkách optimální řešení jakéhokoliv prostoru. Pojďme se společně podívat na nejžádanější produkty od společnosti Louver vyráběné dle nejnovějších celosvětových trendů.

 

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie zaujímají na českém trhu silné postavení. Jde o nejrozšířenější druh stínící techniky vůbec. Zákazníci oceňují praktičnost a především velmi snadné ovládání. Jednotlivé lamely se dají libovolně naklápět a tím určovat míru prostupnosti světla. Vybírat můžete z ohromného množství dekorů a barev.

 

Plisé žaluzie

Seznamte se s nejuniverzálnějším typem stínící techniky vhodné i pro atypická okna. Plisé žaluzie se prodávají ve více jak 400 odstínech a zároveň se dokážou přizpůsobit jakémukoliv tvaru okna. Plisé můžete ovládat z obou stran a tím si zastínit jen tu část okna, kterou skutečně potřebujete.

 

Římské rolety

Kategorie římské rolety v sobě ukrývá skládanou formu klasických rolet. Použitá látka se v určitých místech řasí a tím vytváří zajímavý optický efekt. Hlavní výhoda těchto rolet spočívá v jejich pratelnosti

 

Látkové rolety

Látkové rolety se dostávají do stále většího popředí zájmu u širší veřejnosti. Právě jednoduchost, velký výběr a nadčasovost elegantního stylu jsou rozhodujícími kritérii oblíbenosti. Tento způsob zastínění poskytuje jednak základní funkce, ale zároveň i půvab moderní dekorace, která se přizpůsobí jakémukoliv interiéru a navrženému konceptu.

 

Související příspěvky

Novinka WPC – WOODPLASTIC: Terasy MAX aneb extra široká prkna se stávají hitem sezóny

redakce

Postavte si na obranu vašeho soukromí plot

redakce

7 způsobů, jak doma snížit spotřebu vody

redakce

1 komentář

Libavová Veronika 20. 4. 2015 at 17:28

Dobrý den, dá se někde stáhnout ceník, aby si mohl člověk udělat představu o cenách?
Děkuji Veronika

Diskuze je uzavřena.

Search by Voice