Search

Starosti s mytím oken jsou pryč. Je tu nano impregnace!

Moji prarodiče žijí v rodinném domě na vesnici, kde je počasí nevyzpytatelné. Občas je tam krásně, sluníčko svítí do všech stran, občas tam fouká jako na větrné hůrce, střídají se tu teplejší dny s chladnějšími, hodně tu prší a v zimě jsou tam zapadlí ve sněhových vánicích.

01 Okna 61Babička s dědou už nemají tolik sil, tak je navštěvuji a snažím se jim pomoct, jak jen mohu.

Bohužel tolik času taky nemám a když měla babička narozeniny, tak jsem ji chtěla udělat radost a jako dárek jsem ji zařídila úklidovou firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., výškové Práce Praha na mytí a impregnaci oken v domě, jelikož si na špinavá okna babička již delší dobu stěžuje.

Díky počasí, které tam je, jsou okna opravdu hodně zanesená a já bych si na ně sama netroufla. Musím se podělit se zkušeností s výše zmíněnou firmou. Zkontaktovala jsem firmu, vysvětlila své potřeby a ihned jsme domluvili termín. Už hned prvotní komunikace s firmou mě mile překvapila, tak jsem byla zvědavá, jak proběhne samotné mytí oken.

V uvedený termín, přesně ve smluvený čas, dojeli tři pánové. Ihned se pustili do práce a bez přestávky umyli všechna okna. Nejen, že se okna leskla, ale také omyli všechny parapety, rámy i kliky. Prostě se vším všudy. Zároveň jsem se rozhodla, že nechám prarodičům na okna nanést nano impregnaci oken, která jim ulehčí práci a celkově jim na nějakou dobu odpadne problém s okny. A udělala jsem dobře.

Po několika návštěvách okna vypadají stále stejně, jak kdyby byly čerstvě umytá a vyleštěná. Ve stručnosti, práce odvedená na jedničku. Rychlá, čistá a precizní. A především skvělý přístup zaměstnanců jak k práci, tak v rámci vystupování a chování. Firmu A SERVIS můžu a budu doporučovat dále. Byla to velmi příjemná zkušenost a skvělá spolupráce.

Tepování, impregnace, koberců, markýz. Čištění Praha

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., Vám provede kvalitní strojové čištění koberců, sedaček a čalounění ve vašem domě či firmě. Používají pouze strojovou metodu, která je spolehlivá, dezinfekční a hloubková. Levnější a jiné metody neprovádí, protože jimi realizovaná metoda je nejkvalitnější metodou na trhu.

02 Koberce 61

Strojovou metodu nabízí od 27,-/m2. Dokáží vyčistit i ty koberce, které se jiným firmám vyčistit nedařilo, protože používaly levné metody. Zákazníci se na A SERVIS obrací s prosbami o vyčištění zapraných koberců, protože jim bylo provedeno čištění koberců extrakční metodou.

Pracovníci firmy realizují zakázky tak, aby nenarušili a neomezili provoz. Pracují flexibilně a ve skupinkách, takže vše stihnou do ranních hodin, než budete potřebovat zase provoz obnovit. Samotný proces čištění probíhá tak, že na koberec aplikují kvalitní chemii a nechají ji několik minut působit. Po působení chemie vše vykartáčují kotoučovým strojem.

Kotoučový stroj zaručuje šetrnost ke kobercovým vláknům i při odstraňování zatvrdlých nečistot. Jeho 12 cm dlouhé a měkké štětinky nijak nepoškodí vlákna a koberec drhnou s nejvyšší opatrností. Nečistoty vykartáčované ze struktury koberce napovrch, odstraní vysoce výkonným vysavačem AS59 s úzkou štěrbinovou hubicí, který odstraní také přebytečnou vlhkost. Doporučují koberec nechat ještě několik hodin doschnout, než bude znovu uveden do provozu.

Profesionální likvidace, sanace, odstraňování plísní, spejů, graffiti

Firma  A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí kvalitní službu v oblasti odstranění graffiti a impregnování antigraffiti ochrany na vaši fasádu či stěnu. Odstranění graffiti na nechráněných fasádách antigraffiti ochranou provádí s 60 – 90% úspěšností, kdy je třeba fasádu po odstranění znovu opravit a zamalovat zeslabené stíny fasádní barvou.

03 Plísně61

Pokud je na vaší fasádě antigraffiti ochrana, tak je úspěšnost odstranění 100%, tedy není třeba dalších oprav. Ve velkých městech, kde se graffiti objevuje denně, je třeba aplikovat antigraffiti nátěr či nástřik. Aplikaci nástřiku provádí na porézní a strukturované povrchy v 6 – 12 vrstvách a na hladké povrchy stačí 3 – 6 vrstev ve formě antigraffiti nátěru, který nanáší válečkem.

Ochraňte svoji fasádu před vandaly antigraffiti ochranou a máte zaručený následný a velmi levný servis odstranění graffiti. Odstranění graffiti musí být realizováno zkušeným pracovníkem, pokud vám jiná firma řekne, že si graffiti odstraníte sami, tak to není pravda a potřebovali byste příslušné chemie, kterých je bezmála 20 druhů.

I přes to, že byste tyto chemie vlastnili, tak byste měli štěstí, kdyby se vám graffiti podařilo odstranit, jelikož jsou vandalové krok před námi a jsou spreje, které je velmi obtížné odstranit tak, aby nepoškodili fasádu.

Graffiti odstraňují mnoha zákazníkům, kteří mají své objekty v rizikových zónách, pokud chcete předejít poškození a drahým finančním náhradám doporučují neprodleně aplikovat antigraffiti nátěr, který umožní následné a dokonalé odstranění graffiti. Při odstranění graffiti využívají odstraňovače a vysokotlaká zařízení, nikdy se nesmí použít rotační tryska, jelikož by poškodila vedle antigraffiti ochrany i fasádní barvu.

Zajistí Vám také sanaci, likvidaci, čištění, odstranění plísní, řas, mechů, jejich kvalitní likvidaci a dezinfekci. Následně provádí proti plísňový nátěr technologií LSG Praha. Po stavební úklidy či úklidy po rekonstrukcích ve vaší domácnosti a provozovně. Dlouhotrvající lesk a čistotu oken, výloh a prosklených ploch zajistíme nano impregnací oken GLP Praha, hydrofobní nano technologie, která podrží čistotu oken po dobu 6 let.

 
Jeden komentář u “Starosti s mytím oken jsou pryč. Je tu nano impregnace!

  1. Dagmar Zelená napsal:

    Dobrý den, v kuchyni mi vytekl mrazák, kde jsem měla mražené jahody a maliny. Bohužel mi to nejde nijak vyčistit, zvládli by jste mi tyto skrvny odstranit?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *