Search

Splňte si vaše předsevzetí o kvalitním úklidu domácnosti!

Také vás neminulo novoroční předsevzetí s plány, že budete vaši domácnost častěji a kvalitněji uklízet? Jenže času je tak málo a povinností čím dál víc… Jak to vše zvládnout? Pořiďte si chytré pomocníky do domácnosti, které vám ušetří čas, peníze a dovedou váš domácí úklid do dokonalosti! S těmito pomocníky bude úklid rychlý, důkladný a možná, že se stane i vaší zábavou. Bez kterých pomocníků tedy vaše novoroční předsevzetí určitě nezvládnete naplnit?

 

Nedostatek místa

Neustále si děláte pořádek v šatně, zvedáte pohozené bundy, čepice nebo doplňky v předsíni, které už se do přeplněné skříně prostě nevlezou, nebo jste nešťastní z oblečení, které se všude povaluje? Vyřešte to jednou pro vždy díky vakuovým sáčkům, které jednoduše uložíte do komody či skříně. Vakuové sáčky skvěle šetří místo, můžete do nich uložit velké zimní bundy, náhradní peřiny nebo polštáře či sezonní oblečení, na které nemáte nikde místo. Vakuové sáčky Orava VB-102 mají rozměry 102×132 cm a zvládnou ušetřit až 80 % prostoru. Díky prádlu uloženému v tomto vakuovém sáčku Orava se vyhnete prachu, roztočům i vlhkosti.

imgL8FT67ID

Každodenní úklid podlahy

Prach je každodenní nepřítel uklizeného domova. Určitě jste už nejednou čelili situaci, zda se vám po všech úkolech, které jste v práci zvládli, chce vytahovat ten těžký vysavač. Naštěstí už můžete tyto myšlenky zahodit. Přichází skvělý rozprašovací mop Orava SM-30! Díky tomuto mopu s nádržkou na vodu a praktickým rozprašovačem bude úklid podlahy za pár minut hotový. Mop je vhodný jak na mokré, tak i na suché čištění a má vysoce savý hadřík, který smete jakoukoli nečistotu.

 

Žehlení snadno a rychle

Mezi činnosti, kterým se nevyhnete, patří i žehlení oblečení. Aby vám to šlo rychle od ruky, potřebujete kvalitní žehličku, která skvěle klouže po oblečení a dělá rychlou práci. Jedna z nich je i napařovací žehlička Orava ZE-108 V, která dokonale rozptyluje páru a rychle vám pomůže i s tou největší kopou prádla. Údržba žehličky je velmi snadná také díky funkci samočištění Self Clean.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *