Search

Specialisté na držáky a stojany pro monitory i TV

Technologie získávají v našich domácnostech stále výraznější postavení. Ne vždy je jim ale prostorová kapacita místností příznivě nakloněná. Držáky a stojany na monitory a televize však pomohou umístit tyto nepostradatelné pomocníky i tam, kde by to s klasickým stolkem nebo skříní bylo nemožné.

Televize a monitory nestojí zrovna několik stokorun, proto byste si měli být jistí, že vámi zvolené řešení je skutečně bezpečně udrží a odolá i větší zátěži, třeba při návštěvě dětí. Společnost Fiber Mounts s.r.o. se na tomto trhu opravdu vyzná. Patří mezi autorizované prodejce držáků a stojanů pro elektroniku v čele s takovými světovými špičkami jako je  CHIEF, FIBER NOVELTY, EDBAK, NB, OMB neb Maclean. Na trhu působí už od roku 2008 a svým zákazníkům nabízí v e-shopu www.drzakyastolky.cz celou řadu pozitiv.

  • nízké ceny (kvalita přímo od výrobce)
  • široký sortiment
  • velké skladové zásoby (zboží je odesíláno do 1 až 2 dnů)
  • odborné poradenství, dbající o váš správný nákup
  • přehledné třídění do kategorií
  • pravidelná aktualizace produktů (zastaralé modely jsou stahovány z nabídky a nahrazovány lepšími)

Vsaďte na zkušenosti odborníků

V e-shopu najdete širokou nabídku televizních držáků, televizních stolků, televizních stojanů, stojanů a držáků na tablety, držáků na projektory, nástěnných polic a televizních stěn vhodných pro domácnosti i komerční využití ve školách či kancelářích. K dispozici je maloobchodní i velkoobchodní prodej spolu s bezplatným odborným poradenstvím při výběru produktu. Všechny produkty jsou skladem a k dodání do 1-2 dnů. Samozřejmostí je i kvalitní záruční a pozáruční servis stejně jako doprava zdarma od 999 Kč.

Proměňte svou domácnost k nepoznání díky technologickým vychytávkám a zpříjemněte si svůj pracovní a volný čas strávený u monitoru či televize. S Fiber Mounts. s.r.o., odborníkem na televizní a monitorové držáky a stojany, je to snadné.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *