TIPY

Smaltované tabule jako originální dárek pro vaše blízké

Pokud přemýšlíte nad originálním tipem, jak obdarovat svou rodinu a přátele, vsaďte na vtipné smaltované tabule. Tento neobyčejný dárek je možné použít jako dekoraci v pokoji, nebo ho hrdě vystavit třeba na plot či váš dům. Skvělou zprávou je, že si ceduli můžete vytvořit přesně podle vašich představ.

Proč smaltované cedule?

Smaltované tabule se vyznačují dlouhou životností, vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům a stálostí barevných odstínů. Navíc se velmi snadno udržují. Smalt je vlastně sklo, které má komplikované chemické složení. Na plechovém podkladu se žárem z pece vytvoří sklovitý anorganický povlak.

Kde se s nimi setkáte nejčastěji?

Smaltované cedule označují hlavně obec, instituce, organizace, ulice a domy. V takových případech mají standardizovaný rozměr, grafické a barevné provedení. To samé platí i pro domovní čísla, která lze vyrobit dle zadání uvedeného ve vyhlášce města, nebo podle přání klienta. Objednání takové smaltované cedule je velice jednoduché. Stačí si online vybrat rozměr a požadovanou grafiku.

Něco pro srandisty

Mnohem více zábavy nabízejí recesistické cedule, které jsou těmi nejlepšími adepty, jak obdarovat vtipálka. Nevšední ozdobou plotu se mohou stát zvířecí miláčci na ceduli s řadou vtipných hlášek. Pobavte jak příchozí, tak kolemjdoucí cedulí s textem „Pozor zlý kocour“, „Já jsem u vrat za 5 vteřin, a ty?“ nebo „Pozor zlý pes a tchýně“. K narozeninám oslavence překvapte tabulkou s jeho věkem a jménem, či názvem ulice po něm pojmenované. Máte-li vlastní nápad, neváhejte ho zrealizovat. Vyberte si rozměr tabulky, grafické provedení rámečku, barevný podklad a typ písma. Do objednávky lze nahrát váš obrázek, text či grafický návrh. Na základě toho vám bude učiněna cenová nabídka. Cedulka bude vyhotovena až po vaší akceptaci ceny.

Související příspěvky

Vyzdobte si byt svými obrazy

redakce

Kouzlo domácí sauny

redakce

Afirmax Legnar – panely pro každý životní styl

redakce