TIPY

Sháníte Elektroinstalační materiál v jižních čechách?

Bezpečná a fungující elektroinstalace je nutnou součástí každé domácnosti, neboť spolehlivě zajišťuje chod všech elektrospotřebičů nevyjímaje zdroje světla. Pokud žijete ve starých bytech, tak může nastat problém, protože zde elektroinstalace nebyla projektována na ohromné množství elektrospotřebičů, které jsme se naučili používat. V tomto případě je opravdu žádoucí rekonstrukce elektroinstalace, nemluvě o starých rozvodech. Pokud se rozhodnete pro novou elektroinstalaci, tak je rozumné ji svěřit do rukou odborníků.

 

Budiž světlo!

Sháníte elektroinstalační materiál, vypínače abb nebo vypínače eaton, popřípadě zásuvky abb či zásuvky eaton? Kvalitní elektroinstalační materiál a moderní stylová svítidla naleznete v obchodě repam.cz. Společnost REPAM ELEKTRO s.r.o byla založena v roce 1990 jako elektromontážní firma a o rok později ze svého skladu začali prodávat vlastní elektromateriál. V současné době se zaměřují na prodej veřejného osvětlení, domovních vypínačů a zásuvek, domácích telefonů, baterií, zářivek, svítidel, LED žárovek, kabelů, ventilátorů, reflektorů, svítilen, bojlerů, jističů, stykačů, hromosvodů a dále veškerý materiál pro Vaše elektroinstalace a to v loňském roce s obratem 93 mil. Kč.

2

Moderní design – zásuvky, vypínače a spínače

REPAM ELEKTRO s.r.o – individuální přístup k zákazníkovi, technické poradenství při realizaci stavby, pružnost dodávek a servis. Zázemí kamenných prodejen – elektroinstalační materiál České Budějovice, elektroinstalační materiál Písek a elektroinstalační materiál Český Krumlov. Taktéž Vám zajistí kompletní dodávku technologie pro fotovoltaické elektrárny – fotovoltaika České Budějovice. Zásuvky a vypínače České Budějovice – vysoká kvalita za rozumnou cenu! Nebo se zajímáte o profesionální výzdobu měst a obcí? Tak jste na tom správném místě.

Související příspěvky

Starosti s mytím oken jsou pryč. Je tu nano impregnace!

redakce

Interiérové žaluzie: jaké existují druhy a který zvolit?

redakce

Bezvodý pisoár ušetří 945 litrů vody měsíčně

redakce