TIPY

Romantická FaRRa: Vychutnejte pohostinnost Krkonoš v roubenkách Roubal!

Máte rádi Krkonoše, ale nejste příznivci bezejmenných hotelů? Pak nejspíše patříte mezi fajnšmekry, kteří vyhledávají osobitou atmosféru, dostatek soukromí a stylové zařízení hodné VIP klientů. V případě, že si rádi dopřejete luxus, není vám cizí prestiž a ubytovací nadstandard, jste na správné adrese.

Doslova nadšeni budete z nově zrekonstruovaných apartmánů FaRRA, které v sobě skrze dvojité RR nesou „brand“ Roubenky Roubal, a nacházejí se přímo v centru obce Černý Důl, pouze 400 metrů vzdálených od skiareálu Černý Důl. Své dveře otevírají od března 2020. Staňte se prvními návštěvníky, kteří do posledního detailu vymazlené apartmány svou přítomností „pokřtí“.  Taková možnost se nenaskytne každý den a je pro každého návštěvníka nevýslovnou ctí.

 

Azyl pro milovníky dřeva

Designérem a realizátorem této stylové nádhery je Martin Roubal, který v Krkonoších provozuje dalších šest ubytovacích objektů v duchu starodávných a zároveň supermoderních roubenek. Spojením starodávného světa dřevitých staveb a moderních prvků, s veškerou občanskou i interiérovou vybaveností, se rodí jedny z nejluxusnějších VIP kapacit pro návštěvu Krkonoš. Můžete si posedět u kachlových kamen, natočit si pivko ze stylové pípy nebo si skočit do pěti metrového bazénu s protiproudem. Tyto chalupy nabízí nezapomenutelné zážitky v kterémkoliv ročním období.

Nový objekt FaRRA se stane jakýmsi centrálním středobodem všech roubenek, které pod značkou Roubal fungují a poskytují zázemí svým klientům s vysokými nároky na komfort. Samotná FaRRA je z jiného soudku, architektonicky vzato nese prvky kombinací venkovského rustikálního stylu s  modernou, jež v symbióze tvoří výjev luxusu a prostornosti, kde se člověk může svobodně nadechnout a zažít vysněné deja´ vu. Využití dřevěných prvků v interiérech, včetně 250 let starého dubu v recepci, je důkazem, že je práce se dřevem u Roubalů srdeční záležitostí.

 

Proč FaRRA?

V objektu se nachází pět luxusně vybavených apartmánů, pětimetrový bazén s protiproudem, terasa s grilem a sauna. Centrální místností je společenská hala s velkým krbem, vinotékou, s možností posezení u kávy nebo něčeho ostřejšího. Jednotlivé apartmány nesou název čtyř ročních období, v jejichž duchu jsou zařízeny. Každý z nich má krásný výhled na sjezdovky, tudíž vás neminou kouzelná panoramata. Černý důl je posledním malebným městečkem, které není poznamenáno masivní výstavbou apartmánových domů a zachovává si svůj podhorský ničím nenarušený ráz. Chalupy Roubal jsou umístěny pod Špičákem, odkud procházkou přírodou dojdete na Černou horu, podél stříbrného potoka, který se vyrovná svými kaskádovými vodopády mnohem známějším Mumlavským v Harrachově.

 

Ráj pro lyžaře

Ubytování FaRRA se nachází v dojezdové vzdálenosti do Jánských lázní, Vrchlabí i Špindlerova mlýnu. Přímo od domu odjíždí skibus, který vás odveze na všechny sjezdovky v okolí. Je libo zalyžovat si na Ford Špičáku, o délce 1200 metrů (červená sjezdovka), Alpine Pro, o délce 800 metrů, (červená sjezdovka, U Brozu, o délce 800 metrů (modrá sjezdovka), na Skalce, o délce 550 metrů, (červená sjezdovka), na Holanské délce, o délce 1400 metrů (modrá sjezdovka), na Bönischových Boudách, o délce 600 metrů (modrá sjezdovka), na Veronice, o délce 180 metrů (modrá sjezdovka) nebo na Kidparku, o délce 150 metrů (modrá sjezdovka)? Stačí si jen vybrat a zvolit správný směr.

 

Související příspěvky

Bílý nábytek projasní každý interiér, a také jej opticky zvětší

redakce

Ekologické daně a dotace pro domácnost: jak si finančně pomůžete vy?

redakce

Proč prodat nemovitost přes realitní kancelář

redakce

1 komentář

Estráda 27. 6. 2022 at 13:45

Já si pamatuji, že jsme takovou podobnou usedlost navštívili při návštěvě italkých hor před několika lety. Už tehdy jsem byla uchvácena interiérem. Představte si, že v každé větší místnosti se nacházely designové krby na styl https://www.rocal.cz/designove-krby, který se dá sehnat u nás v Čechách. Prostě dokonalost sama.

Diskuze je uzavřena.