TIPY

Projekty bydlení v Plzni a okolí v roce 2016

Zajímáte se o prodej bytů v Plzni, nebo hledáte ideální pozemek pro výstavbu svého vysněného domku? Máme pro vás seznam tří nejzajímavějších lokalit v blízkém okolí města. Ale moc dlouho neváhejte, nabídka těch nejlepších nemovitostí se rychle tenčí.

Byty a rodinné domy v lokalitě Plzeň – Újezd „Na Drážkách“

V žádané plzeňské části Újezd vzniká bydlení městského charakteru, které je zasazené do poklidné venkovské atmosféry, ale zároveň se pyšní i dobrou dopravní dostupností do centra Plzně. Nedaleko odtud se nachází škola i školka, nemocnice, sportoviště, restaurace, přírodní park, cyklostezka i několik obchodních domů. Zkrátka ideální místo pro založení rodiny. Na prodej tu jsou jak jednotlivé byty (s dispozicemi 2+kk, 3+kk a 4+kk) v bytových domech, tak i řadové rodinné domky nebo dvojdomy.

Pozemky Letkov All Inclusive

V Letkově je připraveno celkem 111 parcel k individuální výstavbě. Mnoho z nich už je prodaných či rezervovaných, další na svého kupce teprve čekají. Těch, které jsou ještě k dispozici, už ale není moc. Z nabídky mizí pozemky v Letkově velmi rychle. Není divu, parcely mají průměrnou velikost 1200 m2 a jsou kompletně připraveny k výstavbě. Mají jednotné oplocení, automatická vjezdová vrata, kóje připravené na popelnice a jednotné poštovní schránky i zvonky.

Projekt nové obytné zóny „Mýto – Za Sladovnou“

Perfektní stavební pozemky v okolí Plzně nabízí i nový projekt v Mýtě u Rokycan. Čekají tu na vás kompletně zasíťované pozemky, ve kterých je už vyřešená kanalizace, vodovod, plynovod i rozvody elektřiny. Stejně tak je přizpůsobeno i blízké okolí. Veškerá technická infrastruktura včetně komunikací je dokončená, veřejného osvětlení je zprovozněno a čeká tu na vás i parkovací stání. Celkem je tu 20 parcel připravených pro výstavbu rodinných domů.

 

Související příspěvky

Topná sezóna je daleko, ale do rekuperační jednotky se vyplatí investovat již nyní

redakce

Buďte opatrní na to, jakou firmu si pustíte domů. Mytí oken Brno

redakce

Střežte svůj majetek, i když u něj zrovna nestojíte

redakce