TIPY

Proč vaše fasáda zaslouží odbornou péči?

Víte, která část bytového domu bývá nejvíce zanedbávána? Není to výtah, ani společné prostory, není to kupodivu ani okolí domu. Jeden by nevěřil, ale podle technologů je nejvíce zanedbávanou dílčí částí činžáků, bytovek a paneláků vnější fasáda.

Jak je to možné?- namítají tisíce vlastníků. Diví se tomu převelice, vždyť před lety zateplili  polystyrénem a dokonce nanesli barvu. Ale tím to „zhaslo“ a podle expertů to rozhodně nestačí. Aby byla fasáda zdravou součástí domu, plnila svou funkci a navíc byla esteticky vzhledná, je třeba o ni pečovat průběžně.

Jak na to?

Přenechte starost o vnější fasádní skelet odborníkům. Program Čistá Fasáda garantuje udržet fasádu domů v perfektním stavu po dobu 13 let. Program je garantován společnostmi KABE Farben a UMYJEMTO, které jej vyvinuly na základě letitých skutečností.

Obsahuje vstupní zhodnocení stavu, opravy problematických částí, profesionální mytí (Umyjemto), aplikace nátěru (Kabe Farben) a fyzickou kontrolu co tři roky. Po 6 letech bude vaše fasáda znovu za předem stanovenou cenu umyta, aby vypadala a fungovala po celou dobu jako nová. Za technický stav přejímá program 13letou záruku a ani tímto datem nemusí být úplný konec. Program se dá znovu opakovat.

 

Investice do budoucna

Vstupem do programu získá každý dům vysněnou bonitu – finanční zhodnocení všech bytových jednotek, které se stávají prestižnější adresou nejen k životu, ale třeba i k případnému prodeji. Dům může v průběhu doby změnit i barvu fasády a získat modernější ráz. Do programu lze vstoupit, i když původní nátěr dělala jiná firma.

Mytí fasád a nátěry fasád, jsou služby, které udělají skeletu nemovitosti velkou službu. Lze je získat v jednom přehledném balíčku, a to díky programu, který preferuje nejlepší poměr cena/výkon. Žádný nátěr nevydrží bez následné péče neomezenou dobu. Z tohoto důvodu je plán předpokládané údržby a péče o fasádu nastaven na 13 let.

Díky čisté fasádě vzhled vašeho domu ocení sousedé i lidé z okolí. Mít čistou fasádu znamená kromě reprezentativního vzhledu domu také zdravotně nezávadné prostředí v bytech, což si budou pochvalovat jak dlouholetí obyvatelé domů, tak noví nájemníci.

Související příspěvky

Ceny rekreačních nemovitostí klesají, někde až o desítky procent

redakce

O výhodách i nevýhodách solárních panelů aneb Vyplatí se vám sluneční energie?

redakce

Tři pravidla pro fungující propojení kuchyně s obývákem

redakce